Breadcrumb

Ukupno 8 kola u 6 tjedana. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 14 i kombiniraju se s Mrak Kombom 13. Kombinacijska kola su: prvo i drugo, sedmo i osmo. Finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana. BODOVI = bodovi u ligi + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini). Nedolazak na niti jedno kolo znači nastup u najnižoj ligi iduće sezone.

Ukupno

Graf

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo10405.02.2020. 18:301623,535276,476891:17101:3688:07Grafičar - Veliki potok, stara čeka - Vrapčeva gora (518m) - GrafičarČitaj
7. kolo10305.02.2020. 05:301623,885176,126753:5458:5652:20Bliznec - Gelender -
6. kolo10229.01.2020. 18:301726,984673,0263132:07154:31123:51Markuševec - Stara svinja (529m) - Stol (866m) - Vrhovec (569m) - Markuševec -
5. kolo10122.01.2020. 18:301726,154873,856588:38104:3282:52Snježna kraljica - Stara pila, ušće potoka - Lukovica (501m) - Snježna kraljica -
4. kolo10015.01.2020. 18:301422,584877,426284:41101:2279:48Jablanovec - Sajerevo (496m) - Babin zub (452m) - Jablanovec -
3. kolo9908.01.2020. 18:301421,885078,136469:0277:3966:34Brana Lagvić - Lipje, čeka - Grafičar -
2. kolo9801.01.2020. 17:001625,404774,606349:4957:3147:21Brana Bidrovec - Oštrec (737m) - Gorščica -
1. kolo9701.01.2020. 07:001626,674473,336068:3578:2265:02Kraljev vrh - staza 49 - Gelender -

Poredak cure

League Women 1
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Maja Marukić7/8177,49
2Ivana Jergović Šindler8/8167,14
3Ivana Jonke8/8135,64
4Paula Vrdoljak6/8110,74
5Tajana Špoljarec8/8109,97
6Ivana Banović5/861,84LW2
7Petra Kontić1/811,33LW2
8Dorotea Kutleša0/80,00LW2
League Women 2
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Maja Bonačić7/83.474,27LW1
2Dubravka Orešković8/83.280,78LW1
3Tamara Moguljak8/83.120,08LW1
4Ivana Budimir8/82.586,00
5Ljiljana Josipović7/82.081,96
6Margita Soldo8/81.643,19
7Željka Fištrek5/81.355,45
8Ines Kos4/8911,82
9Ivana Dumbović Ribarić4/8733,69
10Tajana Papić4/8722,01
11Elza Božić2/8409,36
12Martina Francetić2/8398,07
13Ana Štefulj1/8355,82
14Mirja Pavić1/8354,10
15Anka Ferić2/8341,79
16Karmen Kostanić Jurić1/8233,30
17Jelena Kobasić1/8223,97
18Zvonimira Milevčić1/8214,23
19Nataša Dobrenić1/8208,50
20Mirna Vlahović1/8206,79
21Danijela Horvat1/8203,47
22Matea Pavlović1/8188,99
23Adriana Juriša1/8175,06
24Marijana Sokolović1/8170,37
25Dina Klarin1/8168,85
26Ana Bogadi1/8166,35
27Tamara Kefeček1/8160,21

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vedran Gračan8/8380,76
2Davorin Šindler8/8299,86
3Ante Bodić8/8292,80
4Dragan Sobota7/8236,44
5Davor Čapeta7/8219,51
6Marko Curi7/8217,83
7Vedran Sabljić8/8215,13
8Goran Poljak8/8195,89
9Tomislav Jakopović8/8190,59L2
10Tomislav Vuk2/848,88L2
11Marko Rajković1/818,26L2
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Marko Orešković8/8226,55L1
2Goran Mikša8/8180,97L1
3Ivan Habuš4/8132,65L1
4Vedran Kaldi5/8121,28
5Hrvoje Terzić5/8107,32
6Goran Vukelić5/8103,62
7Joey Battafuco5/888,94
8Ivan Penavić6/877,52L3
9Ivan Golec2/822,29L3
10Đani Likar1/814,35L3
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Ivo Krajnović8/8232,62L2
2Marijo Vranaričić8/8197,96L2
3Marko Grahli8/8168,05L2
4Nikola Šoić8/8146,47
5Damir Hercigonja8/8140,58
6Zvonko Vida7/8105,51
7Luka Filetin5/8104,60
8Josip Stipčević5/8102,60L4
9Ivica Kovačić7/897,55L4
10Juraj Štumberger2/840,60L4
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Toni Matić8/8464,88L3
2Ante Vuković7/8385,68L3
3Alan Buhin8/8376,87L3
4Zoran Kurdija8/8351,79
5Ivan Radić8/8351,50
6Aljoša Parotat7/8288,54
7Vilim Ivančan8/8284,10
8Neven Kalac8/8265,41
9Veljko Magdalenić8/8216,65
10Bruno Stanić6/8216,27
11Marko Špehar3/8112,99L5
12Goran Marović6/8109,89L5
13Ivan Pećina2/859,99L5
14Vedran Berković1/825,49L5
15Domagoj Horvat0/80,00L5
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Bojan Kuljić8/83.242,82L4
2Nikola Smolić6/82.559,88L4
3Stjepan Radić8/82.345,02L4
4Matej Ivančić6/82.329,87L4
5Andraž Hribar5/81.756,82L4
6Živko Grčić5/81.384,34
7Krešimir Turkalj5/81.227,43
8Tomislav Pavelić6/81.137,96
9Ivan Rutnik5/81.063,31
10Luka Fleković5/8829,81
11Marko Ćapeta5/8807,18
12Bruno Stanković4/8720,57
13Saša Jungić4/8676,01
14Ivan Gverić3/8673,90
15Luka Ištuk2/8600,99
16Dario Z2/8503,70
17Robert Babić2/8417,29
18Vedran Primorac3/8411,73
19Bojan Trkulja2/8358,99
20Josip Kostelić2/8311,00
21Rok Bratuša1/8278,65
22Nikola Sopčić1/8256,35
23Ranko Antolović1/8250,21
24Goran Pacak1/8231,09
25Tomislav Čavlek1/8208,08
26Damir Cesar1/8203,78
27Thomas Kezele1/8199,93
28Jadranko Pušić1/8199,86
29Tomislav Đurenec1/8194,87
30Ante Ivančić1/8188,19
31Branko Bernardić1/8184,82
32Hrvoje Dasović1/8181,08
33Ivor Novosel1/8179,70
34Ivan Posinjak1/8177,53
35Dario Dizdar1/8175,88
36Matei Negovetić1/8170,94
37Zoran Glavočić1/8165,89
38Luka Rotkvić1/8161,87
39Tomislav Pejić1/8158,61
40Zdravko Draženović1/8153,18
41Krešimir Gašpar1/8148,90
42Tomislav Zrinjan1/8144,83
43Robert Bernat1/8133,15

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Adriana Juriša5. kolo22.01.2020.
2Ana Štefulj1. kolo01.01.2020.
3Bojan Kuljić1. kolo01.01.2020.
4Bojan Trkulja1. kolo01.01.2020.
5Damir Cesar4. kolo15.01.2020.
6Danijela Horvat7. kolo05.02.2020.
7Dario Dizdar7. kolo05.02.2020.
8Dario Z1. kolo01.01.2020.
9Dina Klarin6. kolo29.01.2020.
10Ivan Rutnik3. kolo08.01.2020.
11Jelena Kobasić7. kolo05.02.2020.
12Karmen Kostanić Jurić8. kolo05.02.2020.
13Mirna Vlahović2. kolo01.01.2020.
14Robert Babić1. kolo01.01.2020.
15Rok Bratuša3. kolo08.01.2020.
16Stjepan Radić1. kolo01.01.2020.
17Tomislav Đurenec7. kolo05.02.2020.
18Tomislav Pejić8. kolo05.02.2020.
19Zdravko Draženović7. kolo05.02.2020.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi