• MK

Breadcrumb

Što je Mrak kombinacija?

Specijalitet kuće. Remek djelo "par excellence" Sabljine kuhinje. Mješavina izvrsno balansiranih laganih i težih slijedova. Nijedan se zasebno previše ne ističe, a međusobno se savršeno upotpunjuju. Lonac mraka poslužuje se uz prstohvat magle, kap kiše, kockicu leda ili pokoju pahulju snijega.
Nuspojave - moguća pojava depresije nakon prestanka konzumacije.

Ukupno

Graf

Sezone

Sezona
MK XIII20203427,878872,13122736,841263,161915,7548,2564,00
MK XII20194430,999869,011421540,542259,463719,6348,1367,75
MK XI20184530,2010469,801491841,862558,144322,7556,2579,00
MK X20173526,329873,681331434,152765,854116,2551,7568,00
MK IX20163223,8810276,121341739,532660,474315,6354,6370,25
MK VIII20152623,218676,79112626,091773,912310,6349,5060,13
MK VII20143226,678873,33120733,331466,672113,1349,7562,88
MK VI20133424,4610575,541391430,433269,574612,8856,8869,75
MK V20123523,6511376,351482430,385569,627915,7555,2571,00
MK IV20112323,477576,5398922,503177,50408,5038,5047,00
MK III20102226,516173,49831531,253368,75489,3831,5040,88
MK II2009816,004284,0050412,902787,10314,7524,5029,25
MK I2008929,032270,9731929,032270,97313,7512,2516,00