Breadcrumb

Poredak

MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Maja Marukić7/8177,49
2Ivana Jergović Šindler8/8167,14
3Ivana Jonke8/8135,64
4Paula Vrdoljak6/8110,74
5Tajana Špoljarec8/8109,97
6Ivana Banović5/861,84LW2
7Petra Kontić1/811,33LW2
8Dorotea Kutleša0/80,00LW2

Kola

Kolo#NatjecateljVrijemeBodoviKoef.Uk. bodovi
1. kolo - 01.01.2020. 07:001Maja Marukić54:55(10 + 10,00)*1,5=30,00
2Ivana Jergović Šindler60:40+0:05:45(8 + 9,05)*1,5=25,58
3Ivana Jonke71:36+0:16:41(6 + 7,67)*1,5=20,51
4Tajana Špoljarec78:30+0:23:35(5 + 7,00)*1,5=18,00
5Ivana Banović86:53+0:31:58(4 + 6,32)*1,5=15,48
2. kolo - 01.01.2020. 17:001Maja Marukić38:10(10 + 10,00)*1,5=30,00
2Ivana Jergović Šindler44:05+0:05:55(8 + 8,66)*1,5=24,99
3Ivana Jonke49:14+0:11:04(6 + 7,75)*1,5=20,63
4Tajana Špoljarec54:00+0:15:50(5 + 7,07)*1,5=18,11
5Ivana Banović55:48+0:17:38(4 + 6,84)*1,5=16,26
3. kolo - 08.01.2020. 18:301Maja Marukić59:00(10 + 10,00)*1=20,00
2Paula Vrdoljak60:20+0:01:20(8 + 9,78)*1=17,78
3Ivana Jergović Šindler61:10+0:02:10(6 + 9,65)*1=15,65
4Ivana Jonke70:59+0:11:59(5 + 8,31)*1=13,31
5Tajana Špoljarec93:50+0:34:50(4 + 6,29)*1=10,29
4. kolo - 15.01.2020. 18:301Ivana Jergović Šindler73:15(10 + 10,00)*1=20,00
2Paula Vrdoljak82:38+0:09:23(8 + 8,86)*1=16,86
3Ivana Jonke85:35+0:12:20(6 + 8,56)*1=14,56
4Tajana Špoljarec109:20+0:36:05(5 + 6,70)*1=11,70
5Ivana Banović109:21+0:36:06(4 + 6,70)*1=10,70
5. kolo - 22.01.2020. 18:301Ivana Jergović Šindler74:25(10 + 10,00)*1=20,00
2Maja Marukić78:23+0:03:58(8 + 9,49)*1=17,49
3Paula Vrdoljak80:27+0:06:02(6 + 9,25)*1=15,25
4Ivana Jonke91:15+0:16:50(5 + 8,16)*1=13,16
5Tajana Špoljarec112:10+0:37:45(4 + 6,63)*1=10,63
6Ivana Banović112:11+0:37:46(3 + 6,63)*1=9,63
6. kolo - 29.01.2020. 18:301Maja Marukić115:10(10 + 10,00)*1=20,00
2Paula Vrdoljak123:00+0:07:50(8 + 9,36)*1=17,36
3Ivana Jergović Šindler126:00+0:10:50(6 + 9,14)*1=15,14
4Ivana Jonke140:10+0:25:00(5 + 8,22)*1=13,22
5Tajana Špoljarec170:00+0:54:50(4 + 6,77)*1=10,77
6Ivana Banović170:01+0:54:51(3 + 6,77)*1=9,77
7. kolo - 05.02.2020. 05:301Maja Marukić42:43(10 + 10,00)*1,5=30,00
2Paula Vrdoljak49:20+0:06:37(8 + 8,66)*1,5=24,99
3Ivana Jergović Šindler51:13+0:08:30(6 + 8,34)*1,5=21,51
4Ivana Jonke55:09+0:12:26(5 + 7,75)*1,5=19,13
5Tajana Špoljarec65:03+0:22:20(4 + 6,57)*1,5=15,86
8. kolo - 05.02.2020. 18:301Maja Marukić74:10(10 + 10,00)*1,5=30,00
2Ivana Jergović Šindler90:41+0:16:31(8 + 8,18)*1,5=24,27
3Ivana Jonke91:50+0:17:40(6 + 8,08)*1,5=21,12
4Paula Vrdoljak101:10+0:27:00(5 + 7,33)*1,5=18,50
5Petra Kontić101:11+0:27:01(4 + 7,33)*1=11,33
6Tajana Špoljarec110:00+0:35:50(3 + 6,74)*1,5=14,61

Sustav bodovanja

MjestoBod
110,0
28,0
36,0
45,0
54,0
63,0
72,0
81,0
 
    Ukupno 8 kola u 6 tjedana. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 14 i kombiniraju se s Mrak Kombom 13. Kombinacijska kola su: prvo i drugo, sedmo i osmo. Finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana. BODOVI = bodovi u ligi + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini). Nedolazak na niti jedno kolo znači nastup u najnižoj ligi iduće sezone.

Opis