Breadcrumb

Ukupno 8 kola u 6 tjedana. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 13 i kombiniraju se s Mrak Kombom 12. Kombinacijska kola su: prvo i drugo, sedmo i osmo. Finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana. BODOVI = bodovi u ligi + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini). Nedolazak na niti jedno kolo znači nastup u najnižoj ligi iduće sezone.

Ukupno

Graf1

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo9606.02.2019. 18:302334,854365,156676:1188:1869:42Grafičar - Javorovica - Bažulovka, rampa - Grafičar -
7. kolo9506.02.2019. 05:301623,535276,476852:3455:5751:32Bliznec - Gelender -
6. kolo9430.01.2019. 18:301726,564773,446491:51105:4086:50Pilana Bliznec - Put u Nebo (593m) - Stara pila (ušće potoka) - Snježna kraljica -
5. kolo9323.01.2019. 18:301830,514169,4959109:46127:07102:08Zelena magistrala - Koprivnjak (478m) - Pšeničnak (573m) - GrafičarČitaj
4. kolo9216.01.2019. 18:302130,884769,1268134:47151:39128:19Markuševac - Deščevec (454m) - Ravno (550m) - Stol (866m) - Markuševac -
3. kolo9109.01.2019. 18:302229,335370,677597:34109:3792:33Jablanovec - Kameni Svati, vrh - Jambrišakovo vrelo - JablanovecČitaj
2. kolo9002.01.2019. 18:302128,005472,0075109:36118:29106:48Snježna kraljica - Stara svinja (529m) - Cer 2 (617m) - Snježna kraljicaČitaj
1. kolo8902.01.2019. 05:301928,364871,646753:4957:3852:19Bliznec - Gelender -

Poredak cure

League Women 1
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Maja Marukić8/8191,61  
2Dorotea Kutleša8/8146,51  
3Ivana Jergović Šindler8/8146,23  
4Petra Kontić7/8132,62  
5Tajana Špoljarec8/8130,06  
6Suzana Stanić8/8112,70LW2
7Ljiljana Josipović7/893,35LW2
8Monika Kovaljesko0/80,00LW2
League Women 2
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Paula Vrdoljak8/83.786,77LW1
2Ivana Jonke8/83.263,79LW1
3Ivana Banović8/82.790,57LW1
4Ivana Budimir8/82.551,52  
5Diana Vitković6/81.017,63  
6Renata Batur4/81.002,45  
7Jelena Brezak2/8800,00  
8Tajana Papić6/8795,36  
9Ivana Dumbović Ribarić6/8790,37  
10Ivana Mahečić6/8779,33  
11Petra Kulić Domitrović2/8734,85  
12Božena Buršić2/8544,11  
13Marijana Sokolović2/8534,54  
14Tamara Kefeček4/8531,44  
15Margita Soldo3/8486,50  
16Dubravka Orešković2/8461,75  
17Elza Božić2/8457,91  
18Željka Fištrek2/8453,16  
19Nataša Dobrenić2/8436,18  
20Irena Čorko Meštrović1/8245,98  
21Tamara Moguljak1/8240,04  
22Martina Francetić1/8232,67  
23Ines Kos1/8232,20  
24Tajana Valentić1/8215,62  
25Silvija Mršić1/8207,42  
26Zvonimira Milevčić1/8207,31  
27Beata Glinska1/8203,34  
28Marija Ivančić2/8191,57  
29Bojana Maksimović1/8178,82  
30Mirna Karzen1/8175,48  
31Ivana Puljiz1/8173,81  
32Aida Krkić2/8171,96  
33Maja Bonačić1/8159,57  
34Anka Ferić1/8139,09  
35Emilia Ebenspanger1/844,00  
36Zorana Krajinović1/80,00  

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Davor Čapeta8/8370,83  
2Davorin Šindler8/8325,66  
3Vedran Sabljić8/8254,84  
4Marko Rajković6/8246,32  
5Marko Curi6/8177,87  
6Ante Bodić4/8166,11  
7Goran Poljak6/8164,15  
8Tomislav Jakopović6/8142,35  
9Marko Orešković3/871,66L2
10Ivan Golec3/868,33L2
11Joey Battafuco1/816,00L2
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vedran Gračan7/8216,00L1
2Tomislav Vuk8/8181,65L1
3Dragan Sobota6/8169,93L1
4Hrvoje Terzić8/8166,84  
5Goran Vukelić6/879,90  
6Ivan Habuš5/868,66  
7Đani Likar2/837,37  
8Vanja Suhina0/80,00L5
 Matija Razum0/80,00L5
 Šime Sušić0/80,00L5
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Goran Mikša8/8227,76L2
2Vedran Kaldi8/8180,17L2
3Ivan Penavić7/8134,90L2
4Juraj Štumberger5/8125,50  
5Ivica Kovačić6/8118,35  
6Josip Stipčević3/867,31  
7Damir Rogić0/80,00L5
 Edi Ocvirk0/80,00L5
 Tomislav Turk0/80,00L5
 Nikola Horvat0/80,00L5
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Luka Filetin8/8442,39L3
2Ivo Krajnović8/8436,52L3
3Nikola Šoić8/8371,93L3
4Marko Grahli8/8370,57L3
5Damir Hercigonja8/8332,34L3
6Zvonko Vida7/8293,62L3
7Marijo Vranaričić6/8252,85L3
8Neven Kalac6/8206,88  
9Goran Marović3/889,99  
10Vedran Berković1/826,47  
11Lino Legac0/80,00L5
 Dominik Kirin0/80,00L5
 Ivan Bublić0/80,00L5
 Stjepan Domagoj Dorotić0/80,00L5
 Dubravko Sever0/80,00L5
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Toni Matić7/82.963,14L4
2Zoran Kurdija8/82.771,52L4
3Alan Buhin7/82.755,69L4
4Aljoša Parotat8/82.680,78L4
5Ivan Radić8/82.371,45L4
6Ante Vuković6/82.235,13L4
7Vilim Ivančan6/81.841,37L4
8Domagoj Horvat6/81.637,38L4
9Marko Špehar6/81.532,81L4
10Veljko Magdalenić8/81.498,08L4
11Bruno Stanić6/81.463,80L4
12Ivan Pećina6/81.354,76L4
13Bruno Stanković5/81.196,25  
14Vedran Primorac6/81.072,15  
15Danko Petrin4/8978,93  
16Branko Bernardić5/8939,99  
17Krešimir Turkalj4/8909,44  
18Nikola Smolić2/8800,00  
19Ivan Mihaljević4/8795,20  
20Matej Ivančić2/8707,00  
21Ivan Gverić3/8686,81  
22Luka Ištuk3/8676,53  
23Saša Jungić4/8661,88  
24Hrvoje Dasović2/8534,65  
25Ante Ivančić3/8480,66  
26Ivan Posinjak3/8479,92  
27Andrija Juric3/8472,69  
28Ranko Antolović2/8454,16  
29Luka Fleković3/8438,17  
30Igor Lončarić Rulj2/8399,32  
31Mario Krešević2/8392,84  
32Živko Grčić2/8361,15  
33Nino Veronek2/8334,27  
34Marin Fantina2/8333,68  
35Igor Vukmirović2/8333,60  
36Stanislav Bergant1/8333,46  
37Josip Kostelić2/8282,34  
38Tomislav Zrinjan2/8264,55  
39Krešimir Gašpar2/8227,26  
40Nikola Sopčić1/8221,65  
41Domagoj Jezl1/8199,45  
42Tomislav Čavlek1/8192,64  
43Matei Negovetić1/8192,02  
44Goran Miletić1/8189,95  
45Jakša Krišto1/8186,66  
46Marijo Margić1/8185,74  
47Tomislav Švaljug1/8179,77  
48Mile Mioković1/8178,35  
49Borko Pusić1/8176,70  
50Ivica Skočić1/8175,98  
51Davor Steinbauer1/8173,20  
52Frane Marković1/8169,93  
53Aleksandar Kosanović1/8169,37  
54Tomislav Kutija1/8167,88  
55Thomas Kezele1/8150,80  
56Dino Rogić1/8149,15  
57Matej Vdović1/8147,73  
58Goran Hudec1/8141,32  
59Krešo Špoljar1/8124,13  
60Marko Buljan1/8122,10  
61Matija Culjak1/8115,20  
62Marko Skender1/8100,82  
63Ante Ivanović0/80,00  

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Aida Krkić2. kolo02.01.2019.
2Andrija Juric3. kolo09.01.2019.
3Anka Ferić8. kolo06.02.2019.
4Bojana Maksimović8. kolo06.02.2019.
5Borko Pusić6. kolo30.01.2019.
6Danko Petrin1. kolo02.01.2019.
7Davor Steinbauer7. kolo06.02.2019.
8Dino Rogić8. kolo06.02.2019.
9Domagoj Kreber1. kolo02.01.2019.
10Goran Miletić3. kolo09.01.2019.
11Igor Lončarić Rulj6. kolo30.01.2019.
12Ines Kos8. kolo06.02.2019.
13Ivana Budimir1. kolo02.01.2019.
14Ivana Mahečić2. kolo02.01.2019.
15Ivana Puljiz8. kolo06.02.2019.
16Ivica Skočić7. kolo06.02.2019.
17Jakša Krišto7. kolo06.02.2019.
18Krešo Špoljar3. kolo09.01.2019.
19Luka Ištuk2. kolo02.01.2019.
20Maja Bonačić3. kolo09.01.2019.
21Marijo Margić2. kolo02.01.2019.
22Marin Fantina6. kolo30.01.2019.
23Mario Krešević2. kolo02.01.2019.
24Marko Buljan3. kolo09.01.2019.
25Marko Skender4. kolo16.01.2019.
26Marko Špehar1. kolo02.01.2019.
27Martina Lukežić1. kolo02.01.2019.
28Matei Negovetić2. kolo02.01.2019.
29Matej Vdović7. kolo06.02.2019.
30Matija Culjak3. kolo09.01.2019.
31Petra Kulić Domitrović1. kolo02.01.2019.
32Silvija Mršić7. kolo06.02.2019.
33Tajana Papić2. kolo02.01.2019.
34Tamara Moguljak3. kolo09.01.2019.
35Thomas Kezele7. kolo06.02.2019.
36Zorana Krajinović4. kolo16.01.2019.
37Željka Fištrek6. kolo30.01.2019.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi