Breadcrumb

Poredak

MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Paula Vrdoljak8/83.786,77LW1
2Ivana Jonke8/83.263,79LW1
3Ivana Banović8/82.790,57LW1
4Ivana Budimir8/82.551,52
5Diana Vitković6/81.017,63
6Renata Batur4/81.002,45
7Jelena Brezak2/8800,00
8Tajana Papić6/8795,36
9Ivana Dumbović Ribarić6/8790,37
10Ivana Mahečić6/8779,33
11Petra Kulić Domitrović2/8734,85
12Božena Buršić2/8544,11
13Marijana Sokolović2/8534,54
14Tamara Kefeček4/8531,44
15Margita Soldo3/8486,50
16Dubravka Orešković2/8461,75
17Elza Božić2/8457,91
18Željka Fištrek2/8453,16
19Nataša Dobrenić2/8436,18
20Irena Čorko Meštrović1/8245,98
21Tamara Moguljak1/8240,04
22Martina Francetić1/8232,67
23Ines Kos1/8232,20
24Tajana Valentić1/8215,62
25Silvija Mršić1/8207,42
26Zvonimira Milevčić1/8207,31
27Beata Glinska1/8203,34
28Marija Ivančić2/8191,57
29Bojana Maksimović1/8178,82
30Mirna Karzen1/8175,48
31Ivana Puljiz1/8173,81
32Aida Krkić2/8171,96
33Maja Bonačić1/8159,57
34Anka Ferić1/8139,09
35Emilia Ebenspanger1/844,00
36Zorana Krajinović1/80,00

Kola

Kolo#NatjecateljVrijemeBodoviKoef.Uk. bodovi
1. kolo - 02.01.2019. 05:301Paula Vrdoljak44:57(200 + 200,00)*1,5=600,00
2Petra Kulić Domitrović51:25+0:06:28(160 + 174,85)*1=334,85
3Ivana Jonke53:23+0:08:26(125 + 168,40)*1,5=440,10
4Ivana Budimir53:39+0:08:42(100 + 167,57)*1,5=401,36
5Ivana Banović57:46+0:12:49(90 + 155,63)*1,5=368,45
6Dubravka Orešković58:30+0:13:33(80 + 153,68)*1=233,68
7Elza Božić63:29+0:18:32(75 + 141,61)*1=216,61
8Nataša Dobrenić64:23+0:19:26(70 + 139,63)*1=209,63
9Beata Glinska64:59+0:20:02(65 + 138,34)*1=203,34
10Diana Vitković68:00+0:23:03(60 + 132,21)*1=192,21
11Marijana Sokolović79:00+0:34:03(56 + 113,80)*1,5=254,70
2. kolo - 02.01.2019. 18:301Paula Vrdoljak100:00(200 + 200,00)*1,5=600,00
2Ivana Jonke106:10+0:06:10(160 + 188,38)*1,5=522,57
3Ivana Banović110:20+0:10:20(125 + 181,27)*1,5=459,41
4Božena Buršić111:59+0:11:59(100 + 178,60)*1=278,60
5Renata Batur115:56+0:15:56(90 + 172,51)*1=262,51
6Irena Čorko Meštrović120:30+0:20:30(80 + 165,98)*1=245,98
7Ivana Budimir130:40+0:30:40(75 + 153,06)*1,5=342,09
8Tamara Kefeček158:00+0:58:00(70 + 126,58)*1=196,58
9Marija Ivančić158:01+0:58:01(65 + 126,57)*1=191,57
10Marijana Sokolović158:02+0:58:02(60 + 126,56)*1,5=279,84
-Tajana Papić150:00bez kt 1 i kt 2(56 + 0,00)*1=56,00
-Aida Krkić150:00bez kt 1 i kt 2(56 + 0,00)*1=56,00
-Ivana Mahečić150:00bez kt 1 i kt 2(56 + 0,00)*1=56,00
-Ivana Dumbović Ribarić150:00bez kt 1 i kt 2(56 + 0,00)*1=56,00
3. kolo - 09.01.2019. 18:301Jelena Brezak76:09(200 + 200,00)*1=400,00
2Paula Vrdoljak76:30+0:00:21(160 + 199,08)*1=359,08
3Ivana Jonke84:20+0:08:11(125 + 180,59)*1=305,59
4Božena Buršić92:01+0:15:52(100 + 165,51)*1=265,51
5Ivana Budimir92:12+0:16:03(90 + 165,18)*1=255,18
6Tamara Moguljak95:10+0:19:01(80 + 160,04)*1=240,04
7Ivana Banović96:20+0:20:11(75 + 158,10)*1=233,10
8Dubravka Orešković96:21+0:20:12(70 + 158,07)*1=228,07
9Ivana Dumbović Ribarić136:01+0:59:52(65 + 111,97)*1=176,97
10Aida Krkić136:02+0:59:53(60 + 111,96)*1=171,96
11Tajana Papić136:03+0:59:54(56 + 111,94)*1=167,94
12Ivana Mahečić136:04+0:59:55(53 + 111,93)*1=164,93
13Maja Bonačić139:00+1:02:51(50 + 109,57)*1=159,57
14Diana Vitković145:00+1:08:51(48 + 105,03)*1=153,03
15Tamara Kefeček145:01+1:08:52(46 + 105,02)*1=151,02
16Margita Soldo145:02+1:08:53(44 + 105,01)*1=149,01
4. kolo - 16.01.2019. 18:301Jelena Brezak112:40(200 + 200,00)*1=400,00
2Paula Vrdoljak116:35+0:03:55(160 + 193,28)*1=353,28
3Ivana Jonke121:19+0:08:39(125 + 185,74)*1=310,74
4Ivana Banović123:35+0:10:55(100 + 182,33)*1=282,33
5Ivana Budimir140:30+0:27:50(90 + 160,38)*1=250,38
6Zvonimira Milevčić177:00+1:04:20(80 + 127,31)*1=207,31
7Diana Vitković210:00+1:37:20(75 + 107,30)*1=182,30
8Margita Soldo210:31+1:37:51(70 + 107,04)*1=177,04
9Tajana Papić210:32+1:37:52(65 + 107,03)*1=172,03
10Ivana Mahečić210:33+1:37:53(60 + 107,02)*1=167,02
11Ivana Dumbović Ribarić210:34+1:37:54(56 + 107,01)*1=163,01
-Tamara Kefeček117:40bez kt3(53 + 0,00)*1=53,00
-Marija Ivančić152:30bez kt3(50 + 0,00)*1=50,00
-Zorana Krajinović152:31bez kt3(48 + 0,00)*1=48,00
5. kolo - 23.01.2019. 18:301Paula Vrdoljak89:26(200 + 200,00)*1=400,00
2Ivana Jonke101:40+0:12:14(160 + 175,93)*1=335,93
3Ivana Banović102:48+0:13:22(125 + 173,99)*1=298,99
4Ivana Budimir113:10+0:23:44(100 + 158,06)*1=258,06
5Renata Batur113:12+0:23:46(90 + 158,01)*1=248,01
6Diana Vitković170:10+1:20:44(80 + 105,11)*1=185,11
7Mirna Karzen178:01+1:28:35(75 + 100,48)*1=175,48
8Tajana Papić178:02+1:28:36(70 + 100,47)*1=170,47
9Ivana Mahečić178:03+1:28:37(65 + 100,46)*1=165,46
10Margita Soldo178:04+1:28:38(60 + 100,45)*1=160,45
11Ivana Dumbović Ribarić178:05+1:28:39(56 + 100,44)*1=156,44
6. kolo - 30.01.2019. 18:301Paula Vrdoljak72:30(200 + 200,00)*1=400,00
2Ivana Jonke84:27+0:11:57(160 + 171,70)*1=331,70
3Ivana Banović86:50+0:14:20(125 + 166,99)*1=291,99
4Renata Batur86:51+0:14:21(100 + 166,95)*1=266,95
5Ivana Budimir88:05+0:15:35(90 + 164,62)*1=254,62
6Željka Fištrek115:00+0:42:30(80 + 126,09)*1=206,09
7Diana Vitković165:00+1:32:30(75 + 87,88)*1=162,88
8Ivana Dumbović Ribarić165:01+1:32:31(70 + 87,87)*1=157,87
9Tajana Papić165:02+1:32:32(65 + 87,86)*1=152,86
10Ivana Mahečić165:03+1:32:33(60 + 87,85)*1=147,85
7. kolo - 06.02.2019. 05:301Petra Kulić Domitrović49:40(200 + 200,00)*1=400,00
2Ivana Jonke51:06+0:01:26(160 + 194,39)*1,5=531,59
3Paula Vrdoljak51:56+0:02:16(125 + 191,27)*1,5=474,41
4Ivana Banović53:40+0:04:00(100 + 185,09)*1,5=427,64
5Ivana Budimir56:22+0:06:42(90 + 176,23)*1,5=399,35
6Elza Božić61:35+0:11:55(80 + 161,30)*1=241,30
7Martina Francetić63:00+0:13:20(75 + 157,67)*1=232,67
8Nataša Dobrenić63:27+0:13:47(70 + 156,55)*1=226,55
9Tajana Valentić65:57+0:16:17(65 + 150,62)*1=215,62
10Silvija Mršić67:23+0:17:43(60 + 147,42)*1=207,42
8. kolo - 06.02.2019. 18:301Paula Vrdoljak58:07(200 + 200,00)*1,5=600,00
2Ivana Jonke71:00+0:12:53(160 + 163,71)*1,5=485,57
3Ivana Banović72:18+0:14:11(125 + 160,77)*1,5=428,66
4Ivana Budimir72:30+0:14:23(100 + 160,32)*1,5=390,48
5Željka Fištrek74:00+0:15:53(90 + 157,07)*1=247,07
6Ines Kos76:22+0:18:15(80 + 152,20)*1=232,20
7Renata Batur77:30+0:19:23(75 + 149,98)*1=224,98
8Tamara Kefeček102:06+0:43:59(70 + 113,84)*1=183,84
9Bojana Maksimović102:07+0:44:00(65 + 113,82)*1=178,82
10Ivana Puljiz102:08+0:44:01(60 + 113,81)*1=173,81
11Diana Vitković135:00+1:16:53(56 + 86,10)*1=142,10
12Anka Ferić135:01+1:16:54(53 + 86,09)*1=139,09
13Ivana Dumbović Ribarić135:02+1:16:55(50 + 86,08)*1=136,08
14Ivana Mahečić135:03+1:16:56(48 + 86,07)*1=134,07
15Tajana Papić135:04+1:16:57(46 + 86,06)*1=132,06
16Emilia Ebenspanger78:00bez KT2(44 + 0,00)*1=44,00

Sustav bodovanja

MjestoBod
1200,0
2160,0
3125,0
4100,0
590,0
680,0
775,0
870,0
965,0
1060,0
1156,0
1253,0
1350,0
1448,0
1546,0
 
    Ukupno 8 kola u 6 tjedana. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 13 i kombiniraju se s Mrak Kombom 12. Kombinacijska kola su: prvo i drugo, sedmo i osmo. Finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana. BODOVI = bodovi u ligi + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini). Nedolazak na niti jedno kolo znači nastup u najnižoj ligi iduće sezone.

Opis