Breadcrumb

Osam kola, dva kombinacijska (1. i 2. pa 7. i 8.) koja nose pedeset posto više bodova za oba nastupa u danu. Pet M liga - prva tri medalje, zadnja tri ligu niže. League Women - sve cure.

Ukupno

Graf

Poredak cure

League Women
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Mirja Pavić7/81.170,00
2Ivana Jergović Šindler8/81.087,50
3Tea Đurek6/8925,00
4Nada Bilobrk7/8905,00
5Kristina Futivić8/8886,50
6Vedrana Maršić5/8565,00
7Žana Rajić7/8516,00
8Monika Kovaljesko5/8487,00
9Maja Petrlić7/8461,50
10Ana Gudalović Murat2/8400,00
11Gordana Odrljin5/8334,00
12Maja Cvitković5/8289,00
13Sonja Lesjak4/8285,00
14Mirjana Kolac Sever2/8285,00
15Paula Vrdoljak3/8260,00
16Sandra Juhaz2/8200,00
17Roberta Orehoci1/8200,00
18Jelena Brezak1/8200,00
19Lucija Čutura3/8168,00
20Emilia Ebenspanger3/8160,00
21Sanja Prekupec2/8135,00
22Mateja Blažević1/8125,00
23Aleksandra Mlađenović1/8100,00
24Tina Kraljević2/892,00
25Božena Buršić1/880,00
26Lana Videc Penavić1/870,00
27Lidija Škec1/870,00
28Veronika Jurišić1/865,00
29Barbara Carević1/860,00
30Ana Beblek1/856,00
31Marcela Milošević1/856,00
32Marijana Žgela1/848,00

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Davorin Šindler8/894,50
2Joey Battafuco8/883,00
3Davor Čapeta8/872,00
4Ivan Golec8/857,00
5Tomislav Jakopović8/846,50
6Lino Legac8/846,50
7Vedran Sabljić7/842,50
8Edi Ocvirk8/834,50
9Vanja Suhina7/829,50
10Vedran Berković3/82,00
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Goran Marović8/8120,00
2Aljoša Parotat7/880,00
3Goran Vukelić6/858,00
4Ivan Habuš7/857,00
5Krešimir Golec5/832,50
6Igor Dorotić3/821,50
7Juraj Štumberger1/810,00
8Tomislav Turk0/80,00
Davor Šarić0/80,00
Ivan Trs0/80,00
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Dubravko Sever8/889,00
2Ivan Penavić8/877,00
3Dragan Sobota4/869,00
4Andraž Hribar5/860,00
5Ivica Kovačić7/856,00
6Hrvoje Terzić6/844,00
7Neven Kalac0/80,00
Marko Rajković0/80,00
Ivan Mučnjak0/80,00
Hrvoj Borošak0/80,00
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Šime Sušić7/8730,00
2Matija Razum7/8575,00
3Đani Likar7/8532,00
4Marko Orešković7/8522,50
5Boris Jurić8/8502,50
6Robert Orehoci8/8460,00
7Goran Pacak8/8410,00
8Daniel Lacko8/8310,00
9Ivan Pećina8/8300,00
10Damir Rogić2/8110,00
11Željko Šaronja2/875,00
12Tomislav Vlainić0/80,00
Goran Murić0/80,00
Ivan Ferenčak0/80,00
Vedran Benović0/80,00
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vedran Rzaunek7/81.435,00
2Stanislav Bergant6/81.215,50
3Ante Bodić8/81.022,50
4Marko Curi6/8985,00
5Goran Poljak8/8862,50
6Toni Matić7/8630,00
7Ivan Gverić8/8628,50
8Marko Ćapeta5/8429,50
9Tomislav Vuk8/8423,00
10Dario Rocco6/8419,00
11Nikola Smolić2/8400,00
12Zvonko Vida6/8395,50
13Krešimir Turkalj7/8392,00
14Vladimir Spasić3/8360,00
15Frane Marković4/8353,00
16Goran Mikša4/8311,00
17Vedran Franke5/8289,00
18Zoran Glavočić5/8253,00
19Ivan Bublić5/8238,00
20Ivan Posinjak5/8223,00
21Slobodan Velikić3/8211,00
22Vedran Krčadinac1/8200,00
23Renato Rajterić3/8192,00
24Josip Matijašić6/8189,00
25Vedran Primorac3/8172,00
26Marko Erceg4/8148,00
27Radan Skorić2/8145,00
28Viktor Sarić3/8143,00
29Luka Rotkvić3/8129,00
30Slavko Sopina3/8126,00
31Marin Rušpić2/8113,00
32Mladen Vukmanović2/8109,00
33Denis Balažić2/8100,00
34Marko Pletikosa1/8100,00
35Domagoj Marušić1/8100,00
36David Pavlinić3/895,00
37Josip Kostelić2/880,00
38Gligor Radečić2/872,00
39Silvije Nosić2/870,00
40Hrvoje Radoš1/856,00
41Gordan Zelenika1/850,00
42Krešimir Račić1/846,00
43Tomislav Pandža1/844,00
44Kristijan Kljaić1/842,00
45Ante Šerventić1/842,00
46Amir Kulenović1/836,00
47Damir Ćurić1/836,00
48Vedran Orešić1/834,00
49Branko Bernardić1/832,00
50Alen Špoljar1/832,00
51Boris Paj1/830,00
52Dragan Janković1/830,00
53Josip Dikon1/828,00
54Gordan Zagorac1/824,00

Debitanti

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi