Breadcrumb

Ukupno 8 kola u 6 tjedana. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 12 i kombiniraju se s Mrak Kombom 11. Kombinacijska kola su: prvo i drugo, sedmo i osmo. Finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana. BODOVI = bodovi u ligi + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini)

Ukupno

Graf1

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo8807.02.2018. 18:302228,575571,437775:4092:2468:58Talani - Zavurt - Mrzlak, odmorište - Grafičar -
7. kolo8707.02.2018. 05:302229,335370,677560:1968:5856:43Bliznec - Gelender -
6. kolo8631.01.2018. 18:302930,536669,479557:0564:4553:50Parking - Pilana - Tigrovo oko - Snježna kraljica -
5. kolo8524.01.2018. 18:302128,385371,627487:33101:3282:01Grlo/Glog (525m) - Tusti vrh (648m) - Cer (niži vrh) - Grafičar -
4. kolo8417.01.2018. 18:302025,975774,0377108:49126:28102:31Tunel - Gračec (356m) - Mačkova pećina - Bačunski breg (485m) - Okretište 15 -
3. kolo8310.01.2018. 18:301924,056075,9579105:19122:3599:45Streljana Vrapče, parking - Babin zub (452m) - Nogošin breg (575m) - Grafičar -
2. kolo8203.01.2018. 18:302027,785272,227278:2590:1973:50Kamenolom Markuševec - Gradečak (523m) - Tusti breg (634m) - Markuševec -
1. kolo8103.01.2018. 05:302934,945465,068357:0963:3753:41Bliznec - Gelender -

Poredak cure

League Women 1
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Tajana Špoljarec8/8164,32  
2Suzana Stanić8/8145,80  
3Monika Kovaljesko8/8136,16  
4Ljiljana Josipović7/8132,09  
5Maja Marukić4/8100,00  
6Jelena Brezak3/857,85 
7Nataša Dobrenić2/821,78 
8Dubravka Orešković1/811,05 
League Women 2
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Petra Kontić8/83.599,25 
2Dorotea Kutleša7/82.802,55 
3Ivana Jergović Šindler7/82.744,38 
4Paula Vrdoljak7/82.704,64  
5Ivana Banović8/82.463,30  
6Ivana Jonke7/82.442,47  
7Sanda Berženji7/81.914,25  
8Diana Vitković8/81.867,82  
9Zrinka Denić7/81.855,99  
10Margita Soldo8/81.591,75  
11Helena Purgarić8/81.292,02  
12Irena Čorko Meštrović5/81.132,19  
13Renata Batur5/81.100,88  
14Beata Glinska5/8798,66  
15Maja Pirija4/8732,80  
16Mirna Karzen3/8520,72  
17Marijana Sokolović4/8503,75  
18Tamara Kefeček5/8491,01  
19Marija Ivančić4/8431,97  
20Elza Božić2/8396,60  
21Ana Ješovnik2/8373,07  
22Antonia Jakovčević2/8315,54  
23Ivna Vukšić1/8280,74  
24Martina Francetić1/8235,60  
25Ana Jeren3/8219,05  
26Nika Ružić1/8203,75  
27Martina Mlinarić1/8201,43  
28Tanja Mihinjač1/8195,16  
29Katarina Šipić1/8187,88  
30Nina Koceić1/8177,18  
31Ivana Dumbović Ribarić2/8176,28  
32Ana Bogadi1/8169,88  
33Ivana Mohorko1/8168,39  
34Ana Beblek1/8165,91  
35Monika Martina Sipina Halper1/8159,02  
36Vanja Ille1/8158,99  
37Petra Gojević1/8134,40  

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Ante Bodić8/8231,11  
2Davor Čapeta8/8223,23  
3Marko Curi8/8166,00  
4Vedran Sabljić8/8161,66  
5Marko Orešković8/8156,64  
6Tomislav Jakopović8/8116,11  
7Davorin Šindler4/893,91  
8Dragan Sobota1/813,79 
9Matija Razum0/80,00 
 Šime Sušić0/80,00 
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Ivan Golec8/8202,12 
2Joey Battafuco8/8188,12 
3Goran Poljak8/8175,73 
4Ivan Habuš7/8174,44  
5Vanja Suhina8/8150,32  
6Đani Likar7/8136,75  
7Goran Vukelić7/8109,17  
8Nikola Horvat2/868,94 
9Damir Rogić0/80,00 
 Edi Ocvirk0/80,00 
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vedran Gračan8/8240,00 
2Tomislav Vuk8/8185,21 
3Hrvoje Terzić8/8175,29 
4Juraj Štumberger7/8141,80  
5Ivica Kovačić6/894,97  
6Tomislav Turk1/820,32  
7Ivan Penavić2/820,15  
8Dubravko Sever0/80,00 
 Dominik Kirin0/80,00 
 Lino Legac0/80,00 
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Goran Mikša8/8427,05 
2Josip Stipčević7/8392,08 
3Vedran Kaldi8/8324,71 
4Nikola Šoić8/8323,90  
5Damir Hercigonja8/8317,07  
6Luka Filetin7/8316,60  
7Neven Kalac8/8264,49  
8Zvonko Vida7/8262,37  
9Stjepan Domagoj Dorotić4/8210,71  
10Goran Marović8/8208,00  
11Aljoša Parotat6/8207,59 
12Toni Matić5/8196,19 
13Igor Dorotić1/833,79 
14Krešimir Golec0/80,00 
 Ivan Murgić0/80,00 
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vedran Berković8/82.932,71 
2Ivan Bublić8/82.690,58 
3Ivo Krajnović6/82.419,54 
4Marijo Vranaričić8/82.391,49 
5Marko Grahli7/82.314,81 
6Zoran Kurdija5/81.909,89  
7Krešimir Turkalj8/81.896,04  
8Hrvoje Dasović8/81.881,70  
9Ivan Radić6/81.704,52  
10Bruno Stanković7/81.699,79  
11Bruno Stanić7/81.649,38  
12Dario Rocco4/81.520,93  
13Dragan Kovačević7/81.432,69  
14Veljko Magdalenić7/81.406,83  
15Marco Hrlić5/81.192,05  
16Nikola Sopčić5/81.181,72  
17Domagoj Horvat5/81.171,58  
18Daniel Lacko5/81.058,56  
19Marko Ćapeta5/81.029,42  
20Ivan Drače5/8925,69  
21Branko Bernardić5/8902,39  
22Tomislav Pavelić5/8862,85  
23Ahmed Aličelebić5/8784,04  
24Alan Buhin3/8714,69  
25Ivan Gverić3/8708,13  
26Jan Bičanić5/8691,00  
27Aleksandar Kosanović3/8668,15  
28Silvio Rupić4/8591,88  
29Ivan Mihaljević4/8572,36  
30Marko Rajković2/8531,59  
31Vlatko Tounec2/8507,16  
32Marko Ožbolt2/8496,62  
33Ranko Antolović2/8487,87  
34Daniel Orel2/8482,55  
35Nenad Ostojić2/8479,45  
36Ante Vuković2/8469,82  
37Tomislav Čavlek2/8416,18  
38Nikola Smolić1/8400,00  
39Matej Ivančić1/8400,00  
40Frane Marković2/8384,03  
41Nino Veronek2/8376,46  
42Zoran Glavočić2/8349,80  
43Tomislav Švaljug1/8336,70  
44Tomislav Kutija2/8334,60  
45Saša Jungić1/8308,80  
46Hrvoje Lovrić1/8301,37  
47Josip Kostelić2/8288,69  
48Tomislav Zrinjan2/8282,64  
49Domagoj Jezl1/8220,71  
50Ivor Novosel1/8200,84  
51Vilim Ivančan1/8198,97  
52Tihomir Dugi1/8195,62  
53Ivan Videk1/8189,93  
54Luka Karavidović1/8174,82  
55Hrvoje Džeba1/8170,31  
56Luka Fleković1/8157,53  
57Ivan Posinjak1/8150,56  
58Marin Košutić1/8147,07  
59Patrik Krstinić1/8146,01  
60Marko Mihaljević2/8138,54  
61Daniel Linšak1/8134,89  
62Ante Ivančić1/8130,22  
63Želimir Pečnik1/8128,74  
64Igor Vukmirović1/8124,29  
65Krešimir Gašpar1/8122,33  
66Josip Dikon1/8121,96  
67Boris Paj1/8120,94  
68Igor Pavlinić1/825,00  

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Ana Bogadi7. kolo07.02.2018.
2Ante Ivančić3. kolo10.01.2018.
3Ante Vuković3. kolo10.01.2018.
4Antonia Jakovčević1. kolo03.01.2018.
5Bruno Stanković1. kolo03.01.2018.
6Daniel Linšak8. kolo07.02.2018.
7Domagoj Jezl7. kolo07.02.2018.
8Dorotea Kutleša1. kolo03.01.2018.
9Dragan Kovačević1. kolo03.01.2018.
10Helena Purgarić1. kolo03.01.2018.
11Ivan Drače3. kolo10.01.2018.
12Ivana Mohorko1. kolo03.01.2018.
13Ivna Vukšić1. kolo03.01.2018.
14Ivo Krajnović3. kolo10.01.2018.
15Katarina Šipić3. kolo10.01.2018.
16Krešimir Gašpar5. kolo24.01.2018.
17Luka Karavidović6. kolo31.01.2018.
18Maja Pirija2. kolo03.01.2018.
19Marco Hrlić3. kolo10.01.2018.
20Margita Soldo1. kolo03.01.2018.
21Marija Ivančić2. kolo03.01.2018.
22Marin Košutić6. kolo31.01.2018.
23Marko Grahli2. kolo03.01.2018.
24Marko Mihaljević4. kolo17.01.2018.
25Martina Mlinarić8. kolo07.02.2018.
26Matej Ivančić2. kolo03.01.2018.
27Monika Martina Sipina Halper1. kolo03.01.2018.
28Nenad Ostojić1. kolo03.01.2018.
29Nika Ružić4. kolo17.01.2018.
30Nino Veronek1. kolo03.01.2018.
31Petra Gojević5. kolo24.01.2018.
32Renata Batur1. kolo03.01.2018.
33Saša Jungić2. kolo03.01.2018.
34Tamara Kefeček2. kolo03.01.2018.
35Tanja Mihinjač6. kolo31.01.2018.
36Tomislav Čavlek1. kolo03.01.2018.
37Tomislav Kutija3. kolo10.01.2018.
38Tomislav Pavelić2. kolo03.01.2018.
39Tomislav Švaljug1. kolo03.01.2018.
40Tomislav Zrinjan1. kolo03.01.2018.
41Vanja Ille6. kolo31.01.2018.
42Zoran Kurdija1. kolo03.01.2018.
43Želimir Pečnik2. kolo03.01.2018.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi