Breadcrumb

Ukupno 8 kola u 6 tjedana. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 11 i kombiniraju se s Mrak Kombom 10. Kombinacijska kola su: prvo i drugo, šesto i sedmo. Finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana. BODOVI = bodovi u ligi + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini)

Ukupno

Graf1

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo8008.02.2017. 18:301725,375074,636753:0759:5450:49Kamenolom Markuševec - Runolist -
7. kolo7901.02.2017. 18:301522,735177,2766119:18147:39110:48Grafičar - Plava pećina - Pašerov prevjes - Grafičar -
6. kolo7801.02.2017. 05:302026,675573,337558:2166:0255:34Bliznec - Gelender -
5. kolo7725.01.2017. 18:301422,584877,4262104:37120:47100:08Pilana - Bačunski breg (485m) - Rusinski breg (569m) - RunolistČitaj
4. kolo7618.01.2017. 18:301723,295676,717393:29110:1688:30Talani - Kulmerova gora (442m) - Nogošin breg (575m) - Grafičar -
3. kolo7511.01.2017. 18:301724,295375,7170114:09131:39108:33Činovnička livada - Mačkova pećina - Stara Pila (križanje potoka) - Snježna Kraljica -
2. kolo7404.01.2017. 18:301422,224977,7863101:55120:3696:51Tunel - 1.stup - Lukovica (501m) - 9.stup - Okretište 15 -
1. kolo7304.01.2017. 05:301623,535276,476857:3164:3255:19Bliznec - Gelender -

Poredak cure

League Women
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Jelena Brezak7/82.847,51 
2Maja Marukić6/82.800,00 
3Dubravka Orešković8/82.239,91 
4Monika Kovaljesko8/82.065,05 
5Tajana Špoljarec7/81.965,79 
6Nataša Dobrenić8/81.854,07 
7Ljiljana Josipović6/81.807,73 
8Suzana Stanić7/81.448,61 
9Ivana Jonke5/81.436,26  
10Zrinka Denić6/81.390,04  
11Antea Popović6/81.198,03  
12Ana Jeren6/81.022,64  
13Tea Đurek3/8876,97  
14Sanda Berženji4/8874,48  
15Božena Buršić3/8785,98  
16Mirja Pavić2/8709,70  
17Mateja Blažević2/8669,12  
18Matea Pavlović4/8644,76  
19Ivana Banović3/8608,38  
20Paula Vrdoljak2/8600,88  
21Mirjana Kolac Sever2/8518,63  
22Ivana Dumbović Ribarić4/8473,36  
23Ružica Jakopec3/8431,62  
24Gabi Gabelica2/8413,43  
25Elza Božić2/8390,38  
26Ivana Šuto3/8341,57  
27Diana Vitković2/8320,52  
28Antonija Orlić1/8297,23  
29Ana Beblek2/8291,64  
30Petra Kontić1/8282,42  
31Zvonimira Milevčić1/8212,12  
32Irena Čorko Meštrović1/8205,88  
33Mirna Karzen1/8153,59  
34Ivana Mikulinjak1/8144,76  
35Beata Glinska1/846,00  

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Matija Razum8/8225,88  
2Davorin Šindler8/8187,98  
3Dragan Sobota6/8157,56  
4Vedran Sabljić7/8139,32  
5Tomislav Jakopović8/8128,55  
6Šime Sušić4/8109,75  
7Davor Čapeta4/864,96  
8Ivan Golec2/831,21 
9Joey Battafuco2/828,59 
10Edi Ocvirk0/80,00 
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Ante Bodić8/8215,51 
2Marko Curi8/8209,97 
3Marko Orešković8/8207,95 
4Ivan Habuš8/8139,75  
5Damir Rogić6/8125,02  
6Vanja Suhina8/8111,79  
7Goran Vukelić6/8102,32  
8Dubravko Sever1/811,65 
9Juraj Štumberger1/89,81 
10Lino Legac0/80,00 
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Nikola Horvat8/8226,17 
2Đani Likar7/8170,03 
3Goran Poljak8/8169,81 
4Vedran Gračan6/8165,60  
5Ivan Penavić7/8117,17  
6Hrvoje Terzić8/8115,48  
7Ivica Kovačić7/8101,58  
8Aljoša Parotat6/890,47 
9Krešimir Golec3/855,59 
10Goran Marović2/819,08 
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Dominik Kirin7/81.600,00 
2Tomislav Vuk8/81.569,77 
3Tomislav Turk7/81.489,81 
4Goran Mikša8/81.435,68  
5Damir Hercigonja8/81.242,15  
6Zvonko Vida8/81.077,06  
7Neven Kalac7/8925,35  
8Stjepan Domagoj Dorotić4/8631,86  
9Igor Dorotić2/8406,66  
10Ivan Murgić2/8393,69  
11Robert Orehoci1/8132,93 
12Ivan Gverić1/893,94 
13Vedran Berković0/80,00 
 Goran Pacak0/80,00 
 Andraž Hribar0/80,00 
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Luka Filetin8/82.874,54 
2Toni Matić7/82.536,03 
3Vedran Kaldi7/82.514,77 
4Nikola Šoić8/82.436,56 
5Josip Stipčević6/82.400,00 
6Hrvoje Dasović8/81.695,32  
7Aleksandar Kosanović7/81.637,43  
8Veljko Magdalenić8/81.550,28  
9Marijo Vranaričić7/81.482,86  
10Vilim Ivančan7/81.432,90  
11Alan Buhin5/81.292,50  
12Marko Ožbolt5/81.125,85  
13Branko Bernardić6/81.082,16  
14Velimir Doležal4/81.009,81  
15Vlatko Tounec5/8985,35  
16Josip Matijašić6/8941,35  
17Ivan Rojnica4/8869,97  
18Krešimir Turkalj4/8816,50  
19Nikola Smolić2/8800,00  
20Ivor Novosel5/8747,78  
21Bruno Stanić4/8650,90  
22Hrvoje Lovrić2/8648,33  
23Ahmed Aličelebić4/8597,91  
24Jan Bičanić4/8564,40  
25Goran Đogolović2/8535,74  
26Bojan Hudec5/8516,12  
27Ivan Radić3/8495,97  
28Daniel Orel2/8480,13  
29Ranko Antolović2/8454,81  
30Marko Ćapeta2/8428,32  
31Frane Marković2/8422,19  
32Igor Vukmirović3/8401,80  
33Živko Grčić2/8390,87  
34Domagoj Horvat2/8388,89  
35Silvio Rupić2/8329,40  
36Goran Brbot2/8317,96  
37Josip Kostelić2/8300,50  
38Božidar Husnjak2/8287,98  
39Tihomir Kralj1/8232,42  
40Ivan Posinjak1/8205,64  
41Franjo Budi1/8203,08  
42Marin Kamenjašević1/8195,19  
43Hrvoje Džeba1/8192,58  
44Zoran Glavočić1/8172,86  
45Luka Rotkvić1/8170,85  
46Bojan Vukelić1/8161,86  
47Bojan Kugler1/8152,36  
48Bruno Ribarić1/8151,65  
49Marko Balen1/8140,23  
50Tomislav Pandža1/8138,30  
51Bojan Bajgorić Šantić1/8135,09  
52Dario Rocco1/8134,02  
53Samir Skrobo1/8133,85  
54Velimir Ćeperić1/8133,14  
55Miro Ungar1/8125,08  
56Ivan Šeperić Grdiša1/8111,53  
57Daniel Lacko1/80,00  
 Domagoj Galkowski1/80,00  

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Alan Buhin3. kolo11.01.2017.
2Aleksandar Kosanović1. kolo04.01.2017.
3Ana Jeren2. kolo04.01.2017.
4Antea Popović2. kolo04.01.2017.
5Beata Glinska7. kolo01.02.2017.
6Bojan Hudec1. kolo04.01.2017.
7Bojan Kugler8. kolo08.02.2017.
8Bojan Vukelić1. kolo04.01.2017.
9Božidar Husnjak2. kolo04.01.2017.
10Bruno Ribarić2. kolo04.01.2017.
11Bruno Stanić3. kolo11.01.2017.
12Diana Vitković1. kolo04.01.2017.
13Dubravka Orešković1. kolo04.01.2017.
14Franjo Budi1. kolo04.01.2017.
15Gabi Gabelica1. kolo04.01.2017.
16Hrvoje Džeba8. kolo08.02.2017.
17Igor Vukmirović3. kolo11.01.2017.
18Ivan Radić3. kolo11.01.2017.
19Ivan Rojnica1. kolo04.01.2017.
20Ivan Šeperić Grdiša3. kolo11.01.2017.
21Ivana Dumbović Ribarić2. kolo04.01.2017.
22Ivana Mikulinjak8. kolo08.02.2017.
23Ivana Šuto3. kolo11.01.2017.
24Ivor Novosel2. kolo04.01.2017.
25Marijo Vranaričić2. kolo04.01.2017.
26Marin Kamenjašević3. kolo11.01.2017.
27Marko Balen6. kolo01.02.2017.
28Marko Ožbolt2. kolo04.01.2017.
29Matea Pavlović2. kolo04.01.2017.
30Mirna Karzen1. kolo04.01.2017.
31Miro Ungar7. kolo01.02.2017.
32Nataša Dobrenić1. kolo04.01.2017.
33Nikola Šoić1. kolo04.01.2017.
34Ružica Jakopec1. kolo04.01.2017.
35Samir Skrobo5. kolo25.01.2017.
36Suzana Stanić2. kolo04.01.2017.
37Tihomir Kralj6. kolo01.02.2017.
38Vedran Kaldi2. kolo04.01.2017.
39Velimir Ćeperić1. kolo04.01.2017.
40Vilim Ivančan1. kolo04.01.2017.
41Živko Grčić1. kolo04.01.2017.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi