Breadcrumb

Ukupno 8 kola u 6 tjedana. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 10 i kombiniraju se s Mrak Kombom 9. Kombinacijska kola su: prvo i drugo, šesto i sedmo. Finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana. BODOVI = bodovi u ligi + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini)

Ukupno

Graf

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo7212.02.2016. 18:301322,414577,595875:2382:2273:21Dom Željezničar - Zgoreti breg (651m) - Mijatovac - Runolist -
7. kolo7103.02.2016. 18:301116,925483,0865102:60122:5698:56Tunel - Bačunski breg (485m) - Kamenjak (519m) - 7. stup - Gračani (birtija) -
6. kolo7003.02.2016. 05:301821,696578,318349:3354:3248:09Bliznec - Gelender -
5. kolo6927.01.2016. 18:302024,106375,908344:4351:3942:31Parking - Pilana - Stara pila, ušće potoka - Runolist -
4. kolo6820.01.2016. 18:301521,435578,577079:2195:3374:56Zelena magistrala - Osova/Okruglica vrh - Risnjak -
3. kolo6713.01.2016. 18:301925,685574,327469:1288:1762:29Glog (525m) - Zavurt (515m) - Sveti Jakob - Grafičar -
2. kolo6606.01.2016. 17:001220,694679,315863:1773:1060:42Vidovec - Risanica (402m) - Stari kip (519m) - Gorščica -
1. kolo6506.01.2016. 06:301723,945476,067146:0252:1844:03Šoićeva kuća - Japetić (preko Livada) -

Poredak cure

League Women
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Petra Kontić8/83.591,76
2Jelena Brezak8/83.269,53
3Mateja Blažević8/83.182,17
4Nada Bilobrk8/82.186,33
5Kristina Futivić7/82.182,65
6Mirja Pavić6/81.897,82
7Sandra Juhaz6/81.660,80
8Zrinka Denić8/81.660,38
9Ljiljana Josipović6/81.504,35
10Ivana Banović7/81.288,93
11Božena Buršić5/81.219,06
12Anita Antolković3/81.210,70
13Paula Vrdoljak3/8923,21
14Martina Francetić5/8882,18
15Tea Đurek4/8861,81
16Maja Marukić2/8752,83
17Maja Cvitković6/8750,76
18Mirjana Kolac Sever2/8472,04
19Irena Čorko Meštrović3/8450,94
20Sanda Berženji3/8448,89
21Elza Božić2/8335,39
22Marijana Sokolović2/8262,49
23Ivana Jonke2/8262,48
24Tajana Špoljarec2/8261,88
25Žana Rajić2/8250,60
26Antonija Orlić1/8231,79
27Ivana Jergović Šindler1/8216,31
28Barbara Nežmahen1/8189,58
29Tamara Igrec1/8184,73
30Zvonimira Milevčić1/8173,91
31Maja Grgurić1/8164,15
32Kristina Krznar1/8149,24

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Davor Čapeta8/8228,87
2Davorin Šindler7/8194,98
3Ivan Golec8/8190,32
4Edi Ocvirk8/8163,92
5Vedran Sabljić8/8162,14
6Joey Battafuco8/8155,73
7Tomislav Jakopović8/8149,09
8Vanja Suhina8/8117,82
9Dubravko Sever4/860,59
10Lino Legac0/80,00
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Dragan Sobota8/8215,09
2Šime Sušić8/8204,76
3Matija Razum8/8189,96
4Juraj Štumberger8/8177,53
5Marko Orešković8/8124,23
6Ivan Habuš6/8105,86
7Goran Vukelić6/897,64
8Goran Marović2/823,92
9Aljoša Parotat2/820,55
10Krešimir Golec1/811,70
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Ante Bodić8/8235,70
2Damir Rogić8/8212,92
3Marko Curi8/8196,10
4Hrvoje Terzić7/8143,72
5Ivica Kovačić7/8132,20
6Đani Likar3/836,03
7Ivan Penavić3/834,80
8Tomislav Turk0/80,00
Igor Dorotić0/80,00
Vedran Berković0/80,00
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vedran Gračan8/81.826,28
2Nikola Horvat8/81.745,94
3Goran Poljak8/81.309,10
4Tomislav Vuk8/81.269,89
5Robert Orehoci8/81.184,71
6Ivan Murgić7/81.094,52
7Neven Kalac8/8892,54
8Andraž Hribar4/8818,42
9Goran Pacak5/8816,95
10Ivan Gverić7/8803,55
11Daniel Lacko7/8686,56
12Stanislav Bergant0/80,00
Boris Jurić0/80,00
Davor Šarić0/80,00
Ivan Trs0/80,00
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Dominik Kirin7/82.978,88
2Zvonko Vida8/82.429,75
3Goran Mikša6/82.308,80
4Stjepan Domagoj Dorotić6/82.263,45
5Damir Hercigonja8/82.160,14
6Toni Matić6/81.948,71
7Velimir Doležal7/81.823,82
8Hrvoje Dasović8/81.765,26
9Luka Filetin6/81.729,80
10Veljko Magdalenić8/81.631,08
11Marko Rajković3/81.531,33
12Jan Bičanić6/81.513,24
13Sylvain Tanguy4/81.304,26
14Krešimir Turkalj6/81.210,71
15Nikola Sopčić5/81.165,71
16Domagoj Galkowski4/8986,18
17Ivan Mihaljević5/8916,55
18Tomislav Pandža4/8835,98
19Renato Rajterić4/8812,42
20Nikola Smolić2/8749,00
21Armano Trošić4/8739,29
22Vlatko Tounec5/8706,02
23Zoran Kalinić2/8659,23
24Tihomir Dugi4/8655,39
25Josip Matijašić6/8607,70
26Zoran Glavočić3/8599,01
27Josip Stipčević2/8572,30
28Marko Ćapeta3/8510,95
29Goran Brbot3/8510,23
30Predrag Radivojević2/8481,18
31Aid Terzić3/8469,86
32Domagoj Marinović2/8448,40
33Ahmed Aličelebić3/8435,33
34Frane Marković2/8407,04
35Goran Đogolović2/8372,80
36Silvio Rupić2/8305,67
37Josip Kostelić2/8291,47
38Tomislav Kolac1/8278,43
39Hrvoje Huzanić1/8258,91
40Aleksandar Ortynski1/8248,96
41Alen Vuković1/8212,47
42Ranko Antolović1/8211,83
43Zoran Kos1/8202,64
44Kristijan Kljaić1/8199,31
45Ivan Videk1/8195,11
46Dario Rocco1/8192,57
47Marko Kovač1/8190,98
48Oliver Galinec1/8188,96
49Dražen Krajcar1/8177,40
50Zlatko Vlašić1/8174,87
51Krešimir Račić1/8171,99
52Zoran Košćak1/8164,42
53Mile Mioković1/8161,27
54Robert Bernat1/8143,77
55Slavko Sopina1/8143,59
56Ivica Čajko1/8141,42
57Silvije Nosić1/8141,22
58Igor Pavlinić1/8141,02
59Luka Fleković1/8137,71
60Luka Rotkvić1/8136,68
61Leonard Budek1/8131,86
62Igor Ljuština1/8123,20
63Jasmin Jašaragić1/830,00
64Gligor Radečić1/80,00
Bojan Bajgorić Šantić1/80,00

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Aid Terzić5. kolo27.01.2016.
2Alen Vuković3. kolo13.01.2016.
3Anita Antolković1. kolo06.01.2016.
4Antonija Orlić4. kolo20.01.2016.
5Armano Trošić3. kolo13.01.2016.
6Barbara Nežmahen6. kolo03.02.2016.
7Domagoj Galkowski3. kolo13.01.2016.
8Domagoj Marinović2. kolo06.01.2016.
9Dominik Kirin1. kolo06.01.2016.
10Goran Brbot4. kolo20.01.2016.
11Goran Đogolović1. kolo06.01.2016.
12Igor Ljuština5. kolo27.01.2016.
13Igor Pavlinić3. kolo13.01.2016.
14Irena Čorko Meštrović3. kolo13.01.2016.
15Ivan Videk6. kolo03.02.2016.
16Ivana Banović2. kolo06.01.2016.
17Ivana Jonke3. kolo13.01.2016.
18Ivica Čajko6. kolo03.02.2016.
19Josip Stipčević7. kolo03.02.2016.
20Kristina Krznar1. kolo06.01.2016.
21Leonard Budek6. kolo03.02.2016.
22Luka Filetin3. kolo13.01.2016.
23Luka Fleković5. kolo27.01.2016.
24Maja Grgurić6. kolo03.02.2016.
25Maja Marukić1. kolo06.01.2016.
26Marijana Sokolović3. kolo13.01.2016.
27Marko Kovač8. kolo12.02.2016.
28Martina Francetić1. kolo06.01.2016.
29Nikola Sopčić1. kolo06.01.2016.
30Petra Kontić1. kolo06.01.2016.
31Predrag Radivojević6. kolo03.02.2016.
32Ranko Antolović6. kolo03.02.2016.
33Sanda Berženji3. kolo13.01.2016.
34Silvio Rupić5. kolo27.01.2016.
35Stjepan Domagoj Dorotić1. kolo06.01.2016.
36Tajana Špoljarec7. kolo03.02.2016.
37Tamara Igrec6. kolo03.02.2016.
38Tihomir Dugi3. kolo13.01.2016.
39Tomislav Kolac1. kolo06.01.2016.
40Vlatko Tounec3. kolo13.01.2016.
41Zoran Kos1. kolo06.01.2016.
42Zrinka Denić1. kolo06.01.2016.
43Zvonimira Milevčić6. kolo03.02.2016.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi