Breadcrumb

Ukratko o Mrak Kombinaciji za sve prvašiće:
– ukupno 8 kola u 6 tjedana
– jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 18 i kombiniraju se s Mrak Kombom 17
– kombinacijska kola su: prvo i drugo, sedmo i osmo
– finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana
– bodovanje po ligama određeno je statutom Mrak kombe
– nedolazak na niti jedno kolo znači ispadanje u najnižu ligu
– na kraju Mrak Kombe prva 3 iz svake lige idu ligu više, a zadnja 3 ispadaju ligu niže
– izuzetak je četvrta muška lige gdje ih ispada 5, ali zato prvih 5 petoligaša upada unutra
– u slučaju istog broja bodova gleda se bolji plasman na pojedninačnom kolu
– svako kolo se igra bez obzira na vremenske uvjete
– teren na Mrak Kombi može biti zelo zahtevan i mole se svi na oprez!
– medalje i nagrade za prva tri iz svake lige
– NASTUP JE NA VLASTITU ODGOVORNOST I NE ISPOD 18!

Ukupno

Graf

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo - 07.02.2024. 18:302027,405372,607368:0675:4065:15Markuševec, kamenolom - Jelovec - Vrh 544 - Markuševec, Rondo -
7. kolo - 07.02.2024. 05:302732,145767,868452:0758:2849:04Bliznec - Gelender -
6. kolo - 31.01.2024. 18:301724,295375,717064:4474:2861:37Grlo - Malo Sljeme, mala špilja - Žuti zdenac, hranilica - Grlo
5. kolo - 24.01.2024. 18:301924,685875,327765:5572:1063:53Pilana Bliznec - Adolfovac, kota 532 - ušće 722 - Snježna Kraljica
4. kolo - 17.01.2024. 18:301926,395373,617291:24104:1886:46Brana Vidovec - most na potoku Čučerje - Marija Snježna, kapelica - Vrh 659 - Brana Vidovec
3. kolo - 10.01.2024. 18:301825,715274,297073:3387:2168:46Ex 1.stup - Ex 4.stup - Slana ruda, čeka - Rebar, vrhić 395 - Donja stanica, stara
2. kolo - 03.01.2024. 18:302130,884769,126889:04101:3783:28LD Ponikve - Oblačica (kota 355) - Bradovec, hranilica - LD Ponikve
1. kolo - 03.01.2024. 05:302530,125869,888354:5158:5553:06Bliznec - Gelender -

Poredak cure

League Women 1
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Maja Bonačić8/8196,67
2Paula Vrdoljak8/8159,65
3Dubravka Orešković8/8141,89
4Irena Smojver7/8130,46
5Ivana Jergović Šindler7/8123,64
6Željka Klemar6/877,19LW2
7Marija Jazvić Mioković6/865,93LW2
8Anita Lacković0/80,00LW3
League Women 2
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Suzana Stanić8/8187,67LW1
2Ivana Jonke8/8183,40LW1
3Tajana Špoljarec8/8153,17LW1
4Žana Papić6/8110,60
5Marcela Cerovac0/80,00LW3
Iva Magdić0/80,00LW3
Zrinka Matić0/80,00LW3
Ana Pavlović0/80,00LW3
League Women 3
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Željka Fištrek8/83.314,34LW2
2Ivana Budimir8/82.967,55LW2
3Franka Cvetko8/82.508,70LW2
4Vedrana Maršić7/82.136,98LW2
5Margita Soldo Ivančić8/82.022,46LW2
6Iva Džeba7/81.812,31
7Olga Pajnić5/81.316,81
8Jelena Brezak3/81.059,29
9Ariana Barišić4/8909,58
10Marisa Cortright2/8747,09
11Iva Mrkić3/8695,42
12Ivana Širić2/8629,91
13Beata Glinska3/8595,51
14Matea Grabovica1/8400,00
15Gabrijela Divković2/8371,53
16Tamara Moguljak1/8349,31
17Mirja Pavić1/8309,92
18Danijela Horvat1/8280,00
19Martina Ferić Pattiera1/8254,95
20Dora Pakšec1/8243,90
21Mateja Alilović1/8232,10
22Mila Trkulja1/8227,00
23Ljiljana Josipović1/8219,25
24Mateja Blažević1/8216,44
25Elza Božić1/8206,54
26Lucija Ptiček1/8202,28
27Sanja Musladin1/8197,26
28Renata Hršak1/8177,72
29Vesna Židanić1/8175,56
30Mirna Karzen1/8151,91
31Anja Mioković0/80,00
Ivana Došen0/80,00
Ana Kriste0/80,00
Tanja Grgić0/80,00
Martina Francetić0/80,00
Ivana Banović0/80,00
Nataša Bahat0/80,00
Nataša Dobrenić0/80,00
Marina Mihić0/80,00
Tadeja Krušec0/80,00
Petra Ban0/80,00
Kristina Tenšek0/80,00
Martina Vadlja0/80,00
Maja Petrlić0/80,00
Tanja Petrovic0/80,00
Adrijana Šimić0/80,00
Tatjana Bebić0/80,00
Ivana Žuljević0/80,00
Iva Maračić Gavranović0/80,00
Marta Srebočan0/80,00

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Marko Rajković8/8379,07
2Toni Matić8/8288,34
3Matej Ivančić7/8271,12
4Tomislav Vuk8/8249,53
5Ante Bodić8/8240,22
6Marko Grahli8/8231,54
7Luka Filetin8/8229,76
8Marko Curi7/8201,09
9Zoran Kurdija8/8182,45L2
10Marko Orešković8/8169,53L2
11Goran Mikša8/8156,61L2
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Mihovil Stamičar7/8198,60L1
2Juraj Štumberger8/8190,31L1
3Andraž Hribar7/8181,84L1
4Hrvoje Terzić8/8130,10
5Goran Poljak8/8124,03
6Vedran Sabljić7/8120,11
7Alan Buhin6/8115,99
8Vedran Gračan1/824,00L3
9Davorin Šindler2/819,89L3
10Ivan Penavić1/811,98L3
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Filip Kufrin7/8210,67L2
2Stjepan Radić8/8202,30L2
3Tomislav Katalenić8/8197,04L2
4Tomislav Kapetanović8/8151,67
5Mario Čeliković8/8141,60
6Zvonko Vida8/8128,51
7Aljoša Parotat6/8123,96
8Damir Hercigonja8/8116,99L4
9Zdravko Draženović3/840,64L4
10Dragan Sobota1/812,13L4
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Bojan Grbić7/8434,19L3
2Adam Vinković8/8427,32L3
3Željko Presečki8/8386,99L3
4Slaven Ivančić8/8311,81
5Ivan Radić8/8299,53
6Tomislav Jakopović7/8265,93
7Željko Brkić8/8255,72
8Željko Mičuga6/8237,16
9Matija Culjak5/8134,57
10Živko Grčić4/8114,21
11Dražen Krajcar3/8101,75L5
12Luka Čanak1/844,87L5
13Veljko Magdalenić1/817,96L5
14Nino Kovačić0/80,00L5
Goran Vukelić0/80,00L5
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vladimir Spasić7/82.694,69L4
2Branko Hanžek6/82.344,65L4
3Darijo Dizdar8/82.303,93L4
4Ivan Gverić8/82.246,96L4
5Neven Kalac8/82.019,18L4
6Branko Orehoci8/81.755,73
7Mladen Tomljanović6/81.712,16
8Goran Vodopija7/81.674,99
9Tomislav Jaić6/81.533,51
10Ante Ivančić6/81.441,24
11Jadranko Pavlinić5/81.315,35
12Mile Mioković6/81.267,58
13Luka Ištuk5/81.247,48
14Vedran Primorac5/81.025,42
15Andrej Šimatić3/81.022,67
16Saša Jungić5/8862,26
17Marko Erak5/8853,94
18Josip Mladiček2/8753,04
19Vedran Berković3/8738,32
20Luka Fleković3/8536,02
21Tomislav Pleša2/8419,11
22Ranko Antolović2/8414,29
23Josip Meštrić1/8400,00
24Marko Ćapeta2/8391,37
25Željko Glogoški2/8343,45
26Robert Medvedec1/8341,13
27Matija Meštrić1/8315,74
28Andrii Morhun1/8309,09
29Ivan Posinjak2/8301,73
30Filip Šobar1/8280,32
31Ivan Ivančić1/8276,77
32Antun Posavec1/8270,91
33Janko Benger1/8259,66
34Josip Kostelić2/8258,60
35Josip Štanfel1/8249,92
36Goran Marović2/8236,90
37Hržić Igor1/8221,98
38Luka Cipek1/8202,40
39Ivica Mijatović1/8200,12
40Filip Kulišić1/8177,96
41Zoran Kordić1/8170,47
42Bojan Trkulja1/8166,80
43Vladimir Resnik1/8165,64
44Joey Battafuco1/8164,42
45Igor Dorotić1/8163,04
46Tomislav Đurenec1/8161,03
47Bruno Šimić1/8154,40
48Jurica Sugnetić1/8152,92
49Mario Rogulj1/8142,04
50Ivan Golec2/8141,99
51Ben Handly1/8136,15
52Paul Kajzer0/80,00
Vedran Orešić0/80,00
Thomas Kezele0/80,00
Ivan Maloča0/80,00
Robert Babić0/80,00
Zdravko Cerovac0/80,00
Ivan Mohač0/80,00
Alen Turčić0/80,00
Domagoj Horvat0/80,00
Dragoslav Ilić0/80,00
Vinko Brkić0/80,00
Danijel Kranjčić0/80,00
Marin Furčić0/80,00
Nebojša Uglješić0/80,00
Ilija Krklec0/80,00
Radan Skorić0/80,00
Ante Šerventić0/80,00
Zoran Glavočić0/80,00
Goran Đogolović0/80,00
Luka Hribar0/80,00
Mislav Keser0/80,00
Petar Oli0/80,00
Saša Vegi0/80,00
Dalibor Troha0/80,00
Ivor Novosel0/80,00
Vilim Ivančan0/80,00
Dragan Kovačević0/80,00
Nikola Horvat0/80,00
Nikola Šoić0/80,00
Ivan Milinković0/80,00
Marko Bunčić0/80,00
Edi Ocvirk0/80,00
Marijo Vranaričić0/80,00
Viktor Sarić0/80,00

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Andrej Šimatić2. kolo03.01.2024.
2Andrii Morhun5. kolo24.01.2024.
3Antun Posavec7. kolo07.02.2024.
4Ben Handly8. kolo07.02.2024.
5Dora Pakšec1. kolo03.01.2024.
6Filip Šobar1. kolo03.01.2024.
7Franka Cvetko1. kolo03.01.2024.
8Hržić Igor1. kolo03.01.2024.
9Iva Mrkić1. kolo03.01.2024.
10Ivan Ivančić6. kolo31.01.2024.
11Ivica Mijatović1. kolo03.01.2024.
12Josip Meštrić7. kolo07.02.2024.
13Luka Cipek4. kolo17.01.2024.
14Marko Erak3. kolo10.01.2024.
15Martina Ferić Pattiera7. kolo07.02.2024.
16Matea Grabovica1. kolo03.01.2024.
17Matija Meštrić7. kolo07.02.2024.
18Olga Pajnić2. kolo03.01.2024.
19Robert Medvedec1. kolo03.01.2024.
20Tomislav Jaić1. kolo03.01.2024.
21Vesna Židanić7. kolo07.02.2024.
22Zoran Kordić1. kolo03.01.2024.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi