Breadcrumb

Po bodovnim tablicama za svaku skupinu + 50% za kombinaciju

Ukupno

Graf1

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo2410.02.2010. 18:30720,002880,0035130:41139:40128:36Markuševec - Deščevec - Gorsko zrcalo - Danjka - HunjkaČitaj
7. kolo2303.02.2010. 18:301328,893271,114572:4491:2165:101. stup - Cer - Snježna kraljica -
6. kolo2203.02.2010. 05:30620,692379,312956:5172:2552:47Bliznec - Gelender -
5. kolo2127.01.2010. 18:301124,443475,564593:17112:3688:45Lagvić - 4. stup - Grafičar -
4. kolo2020.01.2010. 18:301021,283778,7247106:08133:2998:44Gračani (početak Leustekove staze) - Tusti vrh - Tusti breg - Snježna kraljica -
3. kolo1913.01.2010. 18:30817,393882,614654:2665:5852:00Lagvić - Medvedgrad - Sv. Jakob - Grafičar -
2. kolo1806.01.2010. 18:301432,562967,444392:28113:2882:20Talani (Mikulići) - Grajfova kopanja - Talani -
1. kolo1706.01.2010. 05:30616,223183,783757:0272:3754:01Šoićeva kuća - Japetić (preko Livada) -

Poredak cure

League Women
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Dunja Bua Maričević6/8590,00  
2Ana Ješovnik6/8580,00  
3Vanja Palić8/8546,00  
4Paula Vrdoljak7/8485,00  
5Nada Bilobrk6/8370,00  
6Žana Rajić7/8341,00  
7Božena Buršić2/8168,00  
8Andrea Šaronja3/8151,00  
9Gordana Odrljin4/8130,00  
10Marina Piskač4/8108,00  
11Petra Herceg2/895,00  
12Tadeja Krušec2/885,00  
13Emilia Ebenspanger3/882,00  
14Mladenka Čuljak Gross3/876,00  
15Jasminka Podgorski2/869,00  
16Danijela Škariot2/868,00  
17Iris Bostjančić1/850,00  
18Maja Petrlić1/845,00  
19Marijana Žgela2/844,00  
20Ivana Sertić2/840,00  
21Diana Anzulović1/840,00  
22Mihaela Mihelko1/824,00  

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Marko Rajković8/8114,00  
2Joey Battafuco8/883,00  
3Vedran Berković8/868,00  
4Juraj Štumberger6/856,00  
5Ivan Mučnjak8/851,50  
6Vedran Sabljić8/847,50  
7Davorin Šindler3/831,00  
8Ivan Golec6/822,00 
9Ivica Kovačić2/85,00 
10Tomislav Kobešćak0/80,00 
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Edi Ocvirk8/8118,00 
2Hrvoj Borošak8/889,00 
3Igor Dorotić8/857,00 
4Ivan Ferenčak5/854,00  
5Željko Šaronja8/841,00  
6Ivan Habuš6/838,00  
7Branko Dobranić5/830,50  
8Hrvoje Terzić4/827,50 
9Neven Kalac6/821,00 
10Boris Marić3/85,00 
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Davor Šarić8/8848,00 
2Vanja Suhina8/8700,00 
3Ivan Trs8/8566,00 
4Dragan Janković8/8453,50  
5Robert Orehoci7/8278,50  
6Ivan Penavić5/8234,00  
7Tomislav Jakopović6/8228,00  
8Damir Ćurić6/8184,00  
9Tomislav Turk6/8177,00  
10Krešimir Golec5/8169,00  
11Josip Dikon6/8162,00  
12Aljoša Parotat2/8160,00  
13Denis Balažić4/8129,00  
14Šimun Cimerman3/8122,00  
15Slavko Sopina6/8104,00  
16Ivan Gverić4/8102,00  
17Darko Surjan4/8100,00  
18Nikola Derežić3/864,00  
19Vjeran Skupnjak2/861,00  
20Lober Đaković2/860,00  
21Marko Orešković1/860,00  
22Nenad Lovrec1/860,00  
23Vladimir Dražen Dobrić4/854,00  
24Mislav Kaučić2/850,00  
25Daniel Lacko3/844,00  
26Vanja Satinović1/840,00  
27Marko Zovko2/839,00  
28Ozren Crnogorac1/836,00  
29Renato Požgaj1/836,00  
30Vladimir Spasić1/836,00  
31Ivan Plejić2/831,00  
32Predrag Bošnjak1/829,00  
33Jurica Cvjetko1/826,00  
34Krešimir Račić1/824,00  
35Darko Milković2/822,00  
36Darko Tomica1/820,00  
37Krešimir Karas1/818,00  
38Željko Pale1/818,00  
39Dino Mileta1/815,00  
40Filip Ujaković1/814,00  
41Martin Turšić1/812,00  
42Držislav Markovina1/810,00  

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Andrea Šaronja1. kolo06.01.2010.
2Daniel Lacko4. kolo20.01.2010.
3Danijela Škariot5. kolo27.01.2010.
4Darko Milković2. kolo06.01.2010.
5Darko Surjan1. kolo06.01.2010.
6Darko Tomica1. kolo06.01.2010.
7Denis Balažić1. kolo06.01.2010.
8Diana Anzulović1. kolo06.01.2010.
9Dino Mileta3. kolo13.01.2010.
10Držislav Markovina3. kolo13.01.2010.
11Dunja Bua Maričević2. kolo06.01.2010.
12Emilia Ebenspanger4. kolo20.01.2010.
13Filip Ujaković3. kolo13.01.2010.
14Iris Bostjančić3. kolo13.01.2010.
15Ivan Gverić3. kolo13.01.2010.
16Ivan Penavić1. kolo06.01.2010.
17Ivan Plejić2. kolo06.01.2010.
18Ivan Trs1. kolo06.01.2010.
19Ivana Sertić2. kolo06.01.2010.
20Jasminka Podgorski2. kolo06.01.2010.
21Josip Dikon2. kolo06.01.2010.
22Jurica Cvjetko6. kolo03.02.2010.
23Krešimir Golec1. kolo06.01.2010.
24Krešimir Karas1. kolo06.01.2010.
25Krešimir Račić1. kolo06.01.2010.
26Lober Đaković1. kolo06.01.2010.
27Maja Petrlić6. kolo03.02.2010.
28Marijana Žgela2. kolo06.01.2010.
29Marko Zovko1. kolo06.01.2010.
30Martin Turšić3. kolo13.01.2010.
31Mihaela Mihelko5. kolo27.01.2010.
32Mislav Kaučić5. kolo27.01.2010.
33Mladenka Čuljak Gross2. kolo06.01.2010.
34Nada Bilobrk2. kolo06.01.2010.
35Nenad Lovrec4. kolo20.01.2010.
36Nikola Derežić4. kolo20.01.2010.
37Ozren Crnogorac6. kolo03.02.2010.
38Paula Vrdoljak2. kolo06.01.2010.
39Predrag Bošnjak1. kolo06.01.2010.
40Renato Požgaj7. kolo03.02.2010.
41Šimun Cimerman5. kolo27.01.2010.
42Tadeja Krušec7. kolo03.02.2010.
43Tomislav Turk3. kolo13.01.2010.
44Vanja Satinović4. kolo20.01.2010.
45Vanja Suhina1. kolo06.01.2010.
46Vladimir Dražen Dobrić3. kolo13.01.2010.
47Vladimir Spasić4. kolo20.01.2010.
48Željko Pale2. kolo06.01.2010.

Rang lista

#NatjecateljLigaUk. vrijeme
1Marko RajkovićL1482:19
2Edi OcvirkL2495:56
3Joey BattafucoL1499:54
4Vedran BerkovićL1512:11
5Ivan MučnjakL1521:14
6Davor ŠarićL3521:23
7Vedran SabljićL1525:43
8Hrvoj BorošakL2538:52
9Vanja SuhinaL3548:58
10Ivan TrsL3552:50
11Igor DorotićL2592:36
12Dragan JankovićL3614:50
13Željko ŠaronjaL2626:10
14Vanja PalićLW827:53
 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi