Breadcrumb

JGL nije samo about tko će biti najbrža kretenčina na rano jutro, već je puno toga, pače i ponajviše ipak u tome da se pojaviš i uživaš u zoru na omiljenoj planini, što znači da u "normalan" poredak ulaze oni koji su nastupili barem šest puta (polovica), a ostali su rangirani niže prema broju dolazaka (prvi kriterij) i broju bodova (drugi kriterij). Za one koje(i) do sada nisu shvatili, žene dobivaju onoliko bodova koliko zasluže u apsolutnom poretku + "ženske" bodove, ovisno o plasmanu među ženama i broju žena koje su to kolo nastupile.

Ukupno

Graf

Kola

KoloStazaSratistika
6. kolo20205.06.2024. 05:301127,502972,504054:3461:0851:59Bliznec - Gelender -
5. kolo (GUG)20101.05.2024. 08:401139,291760,7128105:53116:4797:53Crni lug - Risnjak -
4. kolo20003.04.2024. 05:301530,003570,005054:4057:4853:17Bliznec - Gelender -
3. kolo19906.03.2024. 05:301125,583274,424351:5353:5551:10Bliznec - Gelender -
2. kolo19807.02.2024. 05:302732,145767,868452:0758:2849:04Bliznec - Gelender -
1. kolo19703.01.2024. 05:302530,125869,888354:5158:5553:06Bliznec - Gelender -

Poredak cure

 

Rangiranje

Ako je sezona završila prvo se rangiraju one s više od pola nastupa od ukupnog broja nastupa i to na način da je prva među njima ona s najviše bodova, a zatim se rangiraju one s manje od polovice ukupnog broja nastupa i to na način da se prvo gleda broj nastupa pa tek onda broj bodova.

Ako sezona još nije gotova rangira se samo prema ukupnom broju bodova.

Poredak dečki

PoredakNatjecateljBodoviBr. nastupa
1Filip Kufrin6805
2Marko Rajković5203
3Josip Mladiček4503
4Željko Presečki3635
5Ante Bodić3535
6Davorin Šindler3003
Matija Meštrić3002
8Adam Vinković2934
9Bojan Grbić2502
10Luka Ištuk2234
11Vedran Sabljić2196
12Vedran Gračan2001
Josip Meštrić2001
14Marko Curi1963
15Goran Mikša1886
16Marko Orešković1865
17Tomislav Vuk1856
18Matej Ivančić1802
19Tomislav Jaić1685
20Ivan Milinković1601
21Tomislav Katalenić1452
22Marko Grahli1413
23Tomislav Pleša1395
24Tomislav Kapetanović1254
25Dražen Krajcar1223
Zvonko Vida1225
27Nenad Mijatović1202
28Željko Mičuga1112
29Mihovil Stamičar1022
30Tvrtko Janjić1013
31Željko Glogoški976
32Hrvoje Terzić936
33Željko Brkić915
34Toni Matić862
35Stjepan Radić762
36Robert Medvedec751
37Zoran Kurdija683
Matej Škaro683
39Dalibor Troha662
40Juraj Štumberger652
Antun Posavec651
Josip Kostelić656
Goran Đogolović651
44Ranko Antolović613
45Janko Benger601
46Goran Marović576
47Ivan Penavić561
48Petar Gavran531
49Slaven Ivančić512
50Jurica Sugnetić482
Darijo Dizdar483
52Luka Filetin462
Domagoj Delimar461
Ante Ivančić462
55Ivica Moro441
Branko Hanžek441
57Petar Tanta432
58Aleksandar Ortynski421
Tomislav Jakopović422
Ivan Radić422
61Vladimir Resnik403
62Branimir Šloser382
63Alan Buhin361
Andraž Hribar361
65Dragan Sobota352
66Mario Čeliković342
67Aljoša Parotat301
68Matija Marić282
Andrej Šimatić281
70Ivan Gverić243
Goran Poljak244
72Vladimir Spasić221
Filip Šobar221
74Robert Babić161
Josip Štanfel161
76Thomas Kezele151
77Hržić Igor101
78Ivica Mijatović41
79Damir Hercigonja12
Neven Kalac12
81Živko Grčić01
Bruno Šimić01
Filip Kulišić01
Igor Dorotić01
Matija Culjak01
Ivan Golec06
Bojan Trkulja01
Zdravko Draženović01
Goran Vodopija01
Zoran Kordić01
Mile Mioković01
Veljko Magdalenić01
Branko Orehoci02
 

Rangiranje

Ako je sezona završila prvo se rangiraju oni s više od pola nastupa od ukupnog broja nastupa i to na način da je prvi među njima ona s najviše bodova, a zatim se rangiraju oni s manje od polovice ukupnog broja nastupa i to na način da se prvo gleda broj nastupa pa tek onda broj bodova.

Ako sezona još nije gotova rangira se samo prema ukupnom broju bodova.

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Antun Posavec2. kolo07.02.2024.
2Domagoj Delimar6. kolo05.06.2024.
3Dora Debeljak6. kolo05.06.2024.
4Filip Šobar1. kolo03.01.2024.
5Hržić Igor1. kolo03.01.2024.
6Iva Mrkić1. kolo03.01.2024.
7Ivica Mijatović1. kolo03.01.2024.
8Ivica Moro6. kolo05.06.2024.
9Josip Meštrić2. kolo07.02.2024.
10Marija Đaković6. kolo05.06.2024.
11Marta Štrkalj5. kolo01.05.2024.
12Matej Škaro4. kolo03.04.2024.
13Matija Meštrić2. kolo07.02.2024.
14Petar Tanta3. kolo06.03.2024.
15Tvrtko Janjić3. kolo06.03.2024.
16Vanesa Benković4. kolo03.04.2024.
17Vesna Židanić2. kolo07.02.2024.
18Vladimir Spasić2. kolo07.02.2024.
19Zoran Kordić1. kolo03.01.2024.

Graf

Nastupilo

Novi