Breadcrumb

Ove godine osam kola u 34 dana! Od tih osam kola dva su jutarnja i šest noćnih. Svako kolo boduje se posebno, a za mrak kombinaciju potrebno je skupiti noćno i jutarnje kolu u jednom danu. Dvije su kombinacije u osam kola. Kombinacija se boduje tako da se noćnim i jutarnjim bodovima u kombinacijskom danu dodaje 50% bodova više. Dakle, može se dolaziti samo na noćna ili samo na jutarnja kola, ili miješano, kako kome odgovara. Bit kombinacije je da nosi više bodova. Svako noćno kolo je drugačija staza, a jutarnja kola idu istom stazom i vezana su na Jutarnju Gelender ligu.

Ukupno

Graf

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo4806.02.2013. 18:30914,525385,486277:5286:2476:33Lagvić - Lukovica (501m) - križanje staza 55 i 55a (gornje) - 9. stup - Zlatni medvjed -
7. kolo4706.02.2013. 05:301015,635484,386451:1857:3150:09Bliznec - Gelender -
6. kolo4630.01.2013. 18:301216,905983,107188:5397:5587:03Talani - Pošćak (izvor) - Koprivnjak - Grafičar -
5. kolo4523.01.2013. 18:301117,465282,546389:3094:3988:25Parking Bliznec - Bačunski breg - Rusinski breg (626m) - Snježna kraljica -
4. kolo4416.01.2013. 18:301420,595479,416886:1897:1983:27Parking Bliznec - Pilana - Puntijarka - Parking -
3. kolo4309.01.2013. 18:301825,355374,657156:5568:1253:05Pl.dom Vugrovec - Lipa -
2. kolo4202.01.2013. 18:301014,715885,2968116:55146:56111:44Tunel - Tusti Breg - Cer - Plava Pećina - Gračani (birtija) -
1. kolo4102.01.2013. 05:301920,887279,129153:0560:3951:11Bliznec - Gelender -

Poredak cure

League Women
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Jelena Brezak8/81.685,00
2Paula Vrdoljak7/81.280,00
3Mirela Ljevar Slavec8/8917,50
4Mirjana Kolac Sever4/8737,50
5Mateja Blažević5/8707,50
6Monika Kovaljesko7/8639,00
7Nada Bilobrk5/8490,00
8Ana Gudalović Murat3/8400,00
9Božena Buršić5/8388,00
10Majda Horvat3/8375,00
11Sandra Juhaz4/8280,00
12Žana Rajić5/8271,00
13Sonja Lesjak3/8255,00
14Maja Petrlić4/8219,00
15Petra Radulović3/8210,00
16Mirja Pavić3/8191,00
17Tea Đurek2/8180,00
18Jelena Mance2/8135,00
19Milana Murgić2/8125,00
20Gordana Odrljin3/8115,00
21Ana Ješovnik2/8106,00
22Tina Kraljević2/8104,00
23Andrea Šaronja2/884,00
24Ivana Jergović Šindler1/880,00
25Vedrana Maršić1/870,00
26Petra Gidak1/865,00
27Karmen Čondić-Jurkić1/860,00
28Emilia Ebenspanger1/856,00
29Korina Hill1/853,00
30Mladenka Čuljak Gross1/853,00
31Andrea Vranić1/846,00
32Ana Beblek1/846,00
33Barbara Carević1/844,00
34Ana Željezić1/840,00

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Edi Ocvirk8/8103,00
2Davorin Šindler5/879,00
3Joey Battafuco8/872,50
4Vedran Sabljić8/867,50
5Vedran Berković8/854,50
6Tomislav Jakopović8/847,50
7Vanja Suhina8/828,50
8Tomislav Turk4/817,00
9Juraj Štumberger1/812,00
10Ivan Trs0/80,00
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Lino Legac8/8120,00
2Davor Čapeta8/898,00
3Ivan Golec8/879,00
4Igor Dorotić8/857,50
5Ivan Habuš8/839,50
6Davor Šarić5/833,50
7Krešimir Golec6/830,00
8Neven Kalac6/824,50
9Hrvoj Borošak0/80,00
Ivan Mučnjak0/80,00
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Goran Vukelić8/881,50
2Goran Marović8/879,00
3Aljoša Parotat7/878,50
4Ivica Kovačić7/860,50
5Ivan Penavić8/856,50
6Marko Rajković3/845,00
7Hrvoje Terzić6/826,00
8Ivan Ferenčak5/819,00
9Goran Murić1/810,00
10Željko Šaronja2/87,50
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Andraž Hribar7/8900,00
2Dragan Sobota6/8580,00
3Dubravko Sever8/8565,00
4Goran Pacak8/8460,00
5Robert Orehoci7/8357,50
6Marko Orešković6/8337,50
7Vedran Benović6/8322,50
8Daniel Lacko8/8290,00
9Ivan Pećina7/8265,00
10Tomislav Vlainić7/8208,50
11Jasmin Jašaragić3/8170,00
12Ivan Androić1/860,00
13Tomislav Kobešćak0/80,00
Branko Dobranić0/80,00
Dragan Janković0/80,00
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Damir Rogić8/82.000,00
2Matija Razum8/81.260,00
3Đani Likar7/8912,50
4Šime Sušić7/8900,00
5Boris Jurić8/8823,50
6Frane Marković8/8772,00
7Ivan Murgić8/8534,50
8Stanislav Bergant5/8527,50
9Ivan Gverić8/8473,50
10Gordon Gilja6/8433,50
11Ante Bodić8/8407,00
12Zvonko Vida7/8405,00
13Zoran Kalinić5/8370,00
14Viktor Sarić3/8360,00
15Vedran Rzaunek5/8355,50
16Luka Lončarec5/8341,00
17Nikola Smolić2/8320,00
18Krešimir Turkalj6/8277,00
19Gligor Radečić6/8190,00
20Slavko Sopina4/8182,00
21Slobodan Velikić3/8175,00
22Dario Rocco4/8172,00
23Marko Čavlina4/8169,50
24David Horowitz2/8169,50
25Ivan Posinjak5/8165,50
26Marko Ćapeta3/8161,00
27Damir Rubčić1/8160,00
28Silvije Nosić5/8159,00
29Amir Kulenović4/8154,00
30Hrvoje Lovrić2/8135,00
31Sven Kapelj4/8134,00
32Marko Curi2/8133,00
33Miljenko Crnković3/8130,00
34Toni Matić2/8123,00
35Hrvoje Huzanić2/8112,00
36Goran Poljak2/8100,00
37Zoran Glavočić3/896,00
38Luka Rotkvić3/894,00
39Goran Mikša2/884,00
40Boris Božić2/866,00
41Vladimir Spasić1/865,00
42Vedran Orešić2/864,00
43Josip Kostelić2/858,00
44Mario Koštan2/858,00
45Dorian Šabarić1/856,00
46Renato Požgaj1/853,00
47Marin Rušpić1/850,00
48Ivan Mihaljević1/850,00
49Matej Gjurković1/846,00
50Dražen Krajcar1/842,00
51Radovan Rusan1/838,00
52Krešimir Račić1/836,00
53Davorin Aleksić1/836,00
54Mate Zec1/832,00
55Damir Ćurić1/830,00
56Denis Balažić1/828,00
57Boris Spasić?1/826,00
58Stjepan Dubac1/825,00
59Štefan Orlić1/824,00
60Goran Hudec1/820,00
61Josip Dikon1/819,00
62Boris Paj1/818,00
63Alen Špoljar1/815,00
64Igor Krnić1/814,00
65Bojan Bajgorić Šantić1/80,00
66Boris Marić0/80,00

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Ana Beblek3. kolo09.01.2013.
2Ana Željezić1. kolo02.01.2013.
3Andrea Vranić1. kolo02.01.2013.
4Barbara Carević3. kolo09.01.2013.
5Boris Božić4. kolo16.01.2013.
6Boris Spasić?6. kolo30.01.2013.
7Damir Rogić1. kolo02.01.2013.
8Damir Rubčić8. kolo06.02.2013.
9Dario Rocco1. kolo02.01.2013.
10David Horowitz1. kolo02.01.2013.
11Davorin Aleksić6. kolo30.01.2013.
12Dorian Šabarić1. kolo02.01.2013.
13Frane Marković1. kolo02.01.2013.
14Gligor Radečić1. kolo02.01.2013.
15Goran Poljak1. kolo02.01.2013.
16Gordon Gilja1. kolo02.01.2013.
17Hrvoje Huzanić4. kolo16.01.2013.
18Hrvoje Lovrić1. kolo02.01.2013.
19Igor Krnić1. kolo02.01.2013.
20Ivan Murgić1. kolo02.01.2013.
21Jelena Mance2. kolo02.01.2013.
22Karmen Čondić-Jurkić4. kolo16.01.2013.
23Luka Rotkvić3. kolo09.01.2013.
24Majda Horvat6. kolo30.01.2013.
25Marko Curi6. kolo30.01.2013.
26Marko Ćapeta3. kolo09.01.2013.
27Matej Gjurković6. kolo30.01.2013.
28Matija Razum1. kolo02.01.2013.
29Matjaž Štanfel7. kolo06.02.2013.
30Milana Murgić2. kolo02.01.2013.
31Miljenko Crnković1. kolo02.01.2013.
32Mirja Pavić1. kolo02.01.2013.
33Petra Gidak3. kolo09.01.2013.
34Petra Radulović1. kolo02.01.2013.
35Radovan Rusan6. kolo30.01.2013.
36Sandra Juhaz1. kolo02.01.2013.
37Silvije Nosić1. kolo02.01.2013.
38Slobodan Velikić5. kolo23.01.2013.
39Stjepan Dubac4. kolo16.01.2013.
40Šime Sušić1. kolo02.01.2013.
41Štefan Orlić4. kolo16.01.2013.
42Tina Kraljević4. kolo16.01.2013.
43Toni Matić2. kolo02.01.2013.
44Vedran Orešić6. kolo30.01.2013.
45Vedrana Maršić4. kolo16.01.2013.
46Zoran Kalinić1. kolo02.01.2013.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi