Breadcrumb

Natjecatelji koji su nastupili na Prologu (03.09.2014.) dobit će 1 dodatni bod. Jutarnja kola u vlasništvu su Jutarnje Gelender lige 9 i kombiniraju se sa Mrak Kombom 8 - kombinacijska kola su: prvo i drugo, šesto i sedmo - finishiranje oba kombinacijska kola donosi 50% bodova više na konto od zbroja bodova tog dana - bodovi u ligi kao i prije + koeficijent zaostatka za prvim u svojoj ligi (koeficijent zaostatka u svojoj ligi računa se po formuli: vrijeme_u_sekundama_prvog_u_skupini/ostvareno_vrijeme_u_sekundama_doticnog* broj_bodova_za_prvog_u_skupini

Ukupno

Graf1

Kola

KoloStazaSratistika
8. kolo6411.02.2015. 18:30714,584185,424873:1076:4272:34Brana Lagvić - Cer (862m) - Grafičar -
7. kolo6304.02.2015. 18:45916,984483,0253102:12115:5999:23Činovnička livada - Plava pećina - Rudnik Zrinski - Snježna kraljica -
6. kolo6204.02.2015. 05:301319,705380,306657:3275:0553:14Bliznec - Gelender -
5. kolo6128.01.2015. 18:301016,395183,616166:1774:4264:38Markuševec - Gradečak (523m) - Puntijarka -
4. kolo6021.01.2015. 18:301116,425683,586773:2084:4871:15Brana Gaj - Zavurt (515 m) - Vrh Volarske ravnice - Risnjak -
3. kolo5914.01.2015. 18:301319,125580,886890:58105:1387:36Pilana - 8. stup - Brebak (521 m) - Pilana -
2. kolo5807.01.2015. 05:301118,334981,676053:3563:0451:27Bliznec - Gelender -
1. kolo5706.01.2015. 16:301118,974781,035845:5858:4142:59Vidovec (škola) - Oštrec (737m) - Gorščica -

Poredak cure

League Women
MjestoNatjecateljicaBr. nastupaBodovi
1Jelena Brezak7/83.146,64  
2Mirja Pavić7/82.938,35  
3Paula Vrdoljak7/82.727,59  
4Kristina Futivić8/82.531,91  
5Nada Bilobrk8/82.427,79  
6Mateja Blažević5/81.596,32  
7Sandra Juhaz4/81.270,72  
8Gordana Odrljin6/81.182,00  
9Ana Beblek4/8920,29  
10Božena Buršić4/8919,03  
11Ljiljana Josipović4/8855,42  
12Mirjana Kolac Sever2/8800,00  
13Žana Rajić4/8699,52  
14Tea Đurek2/8486,73  
15Petra Herceg2/8455,29  
16Ana Gudalović Murat1/8283,41  
17Ivana Jergović Šindler1/8228,40  
18Silvija Šumberec1/8221,02  
19Tajana Valentić1/8197,85  
20Elza Božić1/8181,69  
21Maja Petrlić1/8144,41  
22Lucija Novaković1/8142,38  
23Sanda Brumen1/8139,37  
24Emilia Ebenspanger1/865,00  
25Marijana Žgela1/860,00  
26Marjana Bačelić1/80,00  

Poredak dečki

League 1
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Davor Čapeta8/8225,50  
2Davorin Šindler8/8212,44  
3Ivan Golec8/8175,92  
4Joey Battafuco8/8166,85  
5Vedran Sabljić8/8156,08  
6Tomislav Jakopović8/8153,59  
7Lino Legac8/8152,03  
8Goran Marović8/8142,30 
9Goran Vukelić4/851,78 
10Aljoša Parotat3/842,53 
League 2
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Edi Ocvirk8/8193,62 
2Dubravko Sever8/8186,05 
3Vanja Suhina8/8183,68 
4Dragan Sobota6/8183,27  
5Juraj Štumberger8/8171,72  
6Ivan Habuš8/8155,73  
7Krešimir Golec6/885,62  
8Vedran Berković4/873,42 
9Ivan Penavić1/88,05 
10Igor Dorotić0/80,00 
League 3
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Šime Sušić7/8210,58 
2Marko Orešković8/8207,57 
3Matija Razum7/8161,05 
4Ivica Kovačić8/8141,71  
5Hrvoje Terzić6/8110,21  
6Đani Likar2/848,56  
7Tomislav Turk2/835,48  
8Andraž Hribar1/818,18 
9Davor Šarić0/80,00 
 Ivan Trs0/80,00 
League 4
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Ante Bodić8/81.909,30 
2Marko Curi8/81.638,17 
3Damir Rogić7/81.495,62 
4Robert Orehoci8/81.397,56  
5Goran Poljak8/81.296,19  
6Boris Jurić7/81.278,11  
7Daniel Lacko8/81.093,01  
8Neven Kalac8/8977,40  
9Stanislav Bergant3/8586,93  
10Goran Pacak4/8473,12  
11Ivan Pećina0/80,00 
 Hrvoj Borošak0/80,00 
 Vedran Rzaunek0/80,00 
 Marko Rajković0/80,00 
 Ivan Mučnjak0/80,00 
League 5
MjestoNatjecateljBr. nastupaBodovi
1Vedran Gračan8/84.001,00 
2Nikola Horvat8/82.887,84 
3Ivan Murgić8/82.578,93 
4Tomislav Vuk7/82.264,85 
5Ivan Gverić8/82.119,85 
6Damir Hercigonja8/82.019,82  
7Vedran Benović6/81.900,31  
8Toni Matić6/81.845,80  
9Hrvoje Dasović8/81.608,70  
10Veljko Magdalenić7/81.265,02  
11Zvonko Vida5/81.161,49  
12Goran Mikša4/81.068,05  
13Jan Bičanić5/81.048,90  
14Branko Bernardić5/8865,39  
15Zlatko Vlašić4/8849,61  
16Marko Ćapeta4/8751,64  
17Nikola Smolić2/8698,62  
18Josip Matijašić5/8670,21  
19Tomislav Pandža4/8650,15  
20Igor Rulj3/8503,17  
21Zoran Glavočić3/8497,78  
22Mladen Vukmanović2/8483,02  
23Krešimir Turkalj3/8477,37  
24Vladimir Spasić2/8458,37  
25Jadranko Pušić2/8448,95  
26Bojan Bajgorić Šantić3/8440,32  
27Frane Marković2/8428,51  
28Zoran Košćak2/8360,38  
29Slavko Sopina2/8356,74  
30Josip Kostelić2/8320,19  
31Ivan Androić1/8268,89  
32Sylvain Tanguy1/8266,60  
33Hrvoje Lovrić1/8241,01  
34Danijel Kvasina1/8207,82  
35Dario Rocco1/8187,80  
36Damir Mikoč1/8183,87  
37Davor Špoljarec1/8169,44  
38Velimir Doležal1/8164,30  
39Kristijan Kljaić1/8160,40  
40Lovro Lepan1/8146,35  
41Boris Paj2/8146,20  
42Marko Erceg1/8144,83  
43Josip Dikon1/8141,16  
44Tomislav Elkasović1/8140,06  
45Luka Rotkvić1/8139,52  
46Damir Ćurić1/8138,04  
47Robert Bernat1/8135,98  
48Alen Špoljar1/8103,20  
49Goran Hudec1/832,00  

Debitanti

#NatjecateljKoloDatum
1Damir Hercigonja1. kolo06.01.2015.
2Damir Mikoč6. kolo04.02.2015.
3Danijel Kvasina3. kolo14.01.2015.
4Davor Špoljarec1. kolo06.01.2015.
5Elza Božić6. kolo04.02.2015.
6Hrvoje Dasović1. kolo06.01.2015.
7Igor Rulj3. kolo14.01.2015.
8Jadranko Pušić1. kolo06.01.2015.
9Jan Bičanić3. kolo14.01.2015.
10Ljiljana Josipović3. kolo14.01.2015.
11Lovro Lepan5. kolo28.01.2015.
12Marjana Bačelić4. kolo21.01.2015.
13Nikola Horvat1. kolo06.01.2015.
14Robert Bernat5. kolo28.01.2015.
15Sanda Brumen6. kolo04.02.2015.
16Silvija Šumberec1. kolo06.01.2015.
17Sylvain Tanguy6. kolo04.02.2015.
18Tajana Valentić6. kolo04.02.2015.
19Vedran Gračan1. kolo06.01.2015.
20Velimir Doležal6. kolo04.02.2015.
21Veljko Magdalenić2. kolo07.01.2015.
22Zlatko Vlašić1. kolo06.01.2015.
23Zoran Košćak2. kolo07.01.2015.

Rang lista

 

Rangiranje

Rangirani samo natjecatelji koji su završili sva održana kola po ukupnom vremenu provedenom na stazama.

Graf

Nastupilo

Novi